icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو طرح فروش خودروسازی سایپا با نام \"اتو خدمت سایپا\"تمدید شد.

طرح فروش خودروسازی سایپا با نام \"اتو خدمت سایپا\"تمدید شد.

مدیر بازاریابی و پیشبرد گروه سایپا ضمن اعلام تمدید طرح فروش "اتو خدمت سایپا " اعلام کرد که این طرح برای اولین بار در کشور ایجاد شده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: مدیر بازاریابی و پیشبرد گروه سایپا ضمن اعلام تمدید طرح فروش "اتو خدمت سایپا " اعلام کرد که این طرح برای اولین بار در کشور ایجاد شده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو"رضا تقوی با بیان اینکه به دلیل استقبال مشتریان این طرح برای یک هفته دیگر تمدید شد، افزود: در طرح «اتو خدمت سایپا» مشتریان پس از انتخاب محصول و زمان تحویل بر اساس قرار داد منعقد شده از زمان پرداخت وجه تا زمان تحویل خودرو، مبلغی به صورت ماهانه دریافت می‌کنند که این هدیه ویژه به حساب بانکی اعلامی مشتری در زمان تحویل واریز می شود.

وی با اشاره به اینکه در این طرح، فروش 10 تا 15 هزار خودرو را برنامه‌ریزی کردیم، اضافه کرد: براین اساس تاکنون ظرفیت سه ماهه همه خودروها تکمیل و ظرفیت مرحله یکساله سراتو نیز پر شده است.

مدیر بازایابی و فروش سایپا در پاسخ به این سوال که آیا نگرانی نسبت به انصراف مشتریان از دریافت خودرو ندارید، گفت: در این طرح قیمت فروش محصولات قطعی و به روز است و شامل افزایش قیمت در زمان تحویل نخواهد شد.

از سوی دیگر ما در استراتژی خود برای این طرح هر دو رویکرد مشتریان یعنی دریافت خودرو یا انصراف را مدنظر قرار داده ایم. تقوی افزود: در صورتی که مشتریان از طرح مورد نظر انصراف دهند، اصل مبلغ آنها عودت داده خواهد شد و سود ماهانه که همان هزینه سفر است را هم که دریافت کرده‌اند.

در کل نگرانی نسبت به این موضوع وجود ندارد زیرا در این طرح برای هر خودرو در یک بازه زمانی هدف‌هایی تعیین شده است که استقبال مشتریان نشان دهنده موفقیت این طرح است.

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودروhttps://پردیس خودرو.me/pardiskhodro    بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها:

اتو خدمت سایپا
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب