icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو جزعیات طرح جدید فروش سایپا با نام \\

جزعیات طرح جدید فروش سایپا با نام \\

شرکت سایپا چند روزی است که از طرح فروش جدید خود با عنوان ارائه هزینه سفر یا همان\" اتو خدمت سایپا \" پرده بردای کرده ودر حال اجرای آن می باشد. اما سئوال اینجاست که این طرح چیست و چه تفاوت هایی با فروش های قبلی دارد.

یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ 6 comments

متن کامل خبر :

 پردیس خودرو: شرکت سایپا چند روزی است که از طرح فروش جدید خود با عنوان ارائه هزینه سفر  یا همان" اتو خدمت  سایپا " پرده بردای کرده ودر حال اجرای آن می باشد. اما سئوال اینجاست که این طرح چیست و چه تفاوت هایی با فروش های قبلی دارد.

 

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" در طرح جدید فروش سایپا، مشتریان می ‌توانند در زمان اقدام برای خرید انواع مدل‌های پراید 19 میلیون تومان، انواع مدل‌های تیبا 23 میلیون تومان، برلیانس معادل 38 میلیون تومان، آریو 50 میلیون تومان، سراتو 1600 سی.‌سی دستی 73 میلیون تومان و سراتو 2000 سی.سی اتوماتیک 89 میلیون تومان پرداخت کنند و بقیه مبلغ خودرو را در زمان تحویل خودرو بپردازند.

در مقابل، شرکت سایپا بابت مشارکت خریداران خودرو، سود 28 درصدی را به مبلغ پرداخت ‌شده از سوی آنها اختصاص می دهد.

این طرح که برای 5 مدل خودرو از محصولات سایپا طراحی شده، شامل تحویل 3 ماهه، 6 ماهه، 9 ماهه، یک‌ ساله و دو ساله می ‌شود و خریداران در هر زمان نسبت به انصراف از خرید خود اقدام کنند، می ‌توانند تا همان روز از سود مشارکت 28 درصدی برخوردار شوند، البته از زمان اعلام انصراف، سود انصراف 28 درصدی برای خریداران لحاظ می‌ شود که به معنی آن خواهد بود که از زمان انصراف، سودی بابت مشارکت در فاصله زمانی انصراف و دریافت پول به خریداران تعلق نمی گیرد.

در طرح جدید سایپا که از امروز به مدت چهار روز اجرا می ‌شود، مشتریان از روز ثبت ‌نام تا روز تحویل خودرو به‌ صورت روز شمار از سود مشارکت تحت عنوان هزینه سفر برخوردار می شوند. این طرح مشمول افزایش قیمت خودرو نخواهد بود یعنی اینکه خودرو خریداری شده به قیمت امروز محاسبه و در موعد مقرر تحویل خواهد شد. و در صورت انصراف خریدار، مبلغ ثبت ‌نام حداکثر در مدت یک‌ ماه به مشتری پرداخت می شود.

در طرح جدید سایپا، تغییر مدل، محصول و زمان تحویل خودرو از سوی مشتری امکان‌ پذیر خواهد بود و بازه‌های زمانی طرح نیز قابل تمدید است.

در جدول زیر نوع خودروها، مبلغ ثبت نام و هدیه ماهانه که برای هر خودرو در فاصله زمانی مشخص شده آمده است:

 

اتو خدمت سایپا

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار  و مطالب  خودرو از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پردیس خودرو (https://پردیس خودرو.me/pardiskhodro  ) بپیوندید.

 برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها:

اتو خدمت سایپا
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img

جوادعابدی 1394/9/16
18:18:14

عالی هست من دوتاتیباثبت نام کردم خدا قوت

حسین 1394/8/6
12:49:47

من ثبت نام کردم، طرحش فوق العادس

دریا 1394/8/5
11:37:5

خوب این هم یک طرح جمع آوری نقدینگی جامعه است اما نکته مهم اینجاست که در صورت انصراف و تقاضای دریافت وجه اصلی باید کلی وقت و انرژی بگذاری تا به پولت برسی و هیچکس هم پاسخگو نیست

الف 1394/8/4
14:17:44

ديگه مردم گول قاتل بزرگ رو نمي خورن.

اشکان 1394/7/17
12:23:29

دیگه حناتون رنگی نداره

ایرانی 1394/7/4
8:6:8

ما که چیزی نفهمیدیم ولی اینو میدونیم این همش کلک جذب مشتری هست و به نوعی کلاه برداری جدید

آخرین مطالب