icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو سایپا دیزل از کشنده ولوو T480 رونمایی کرد.

سایپا دیزل از کشنده ولوو T480 رونمایی کرد.

شرکت سایپا دیزل تولید کننده خودروهای سنگین ولوو در ایران از محصول جدید خود با عنوان ولوو T480 رونمایی کرد.

پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو:شرکت سایپا دیزل تولید کننده  خودروهای سنگین ولوو در ایران از محصول جدید خود با عنوان ولوو T480 رونمایی کرد.

 

 

 

به گزارش پاریگاه خبری "پردیس خودرو" مدیر عامل شرکت سایپا دیزل آقای زعفر تنها پور گفت:در صورتی که حجم پروژهای عمرانی و حمل نقل افزایش یابد متعاقبا نیاز به محصولات ما افزایش خواهد داشت .

ایشان در حاشیه نمایشگاه خودروی مشهد عنوان داشت:این شرکت قبل از انقلاب به تولید محصولات آمریکایی مشغول اما بعد انقلاب رویکرد ما تغییر کرد و با اروپایی ها مشغول به همکاری بودیم .اما بعد از اعمال تحریم ها چینی ها جایگزین اروپایی ها شدند .

وی گفت: تحریم ها هر چند باعث رکود در بازار کشنده و کامیونت شده بود اما سال گذشته پس از مذاکراتی که با ۱+۵ صورت گرفت شرایط تغییر کرد و ما توانستیم ارتباط جدیدی را با شرکت ولوو گرفته و محصولات آنها را عرضه کنیم.

وی ادامه داد: در صورتی که میزان تقاضا در بازار با افزایش پروژه های عمرانی و حمل و نقل بهبود پیدا کند تقاضا برای محصولات ما هم افزایش خواهد یافت.

تنهاپور گفت: با شرکت رنو و ولوو ارتباط جدیدی را آغاز کرده ایم و امروز در این نمایشگاه محصول کشنده تی ۴۸۰ با دنده اتومات رونمایی شد که این محصول بین ۴ تا ۶ ماه دیگر وارد ایران خواهد شد.

وی در مورد قیمت این محصول گفت: براساس سفارش مشتریان و بازار سنجی، قیمت این محصول مشخص خواهد شد.

 تنهاپور در پاسخ به خبرنگار ایلنا در مورد ارائه تسهیلات جدید به مشتریان گفت: از ۱۰ تا ۷۰ درصد تسهیلات از طریق لیزینگ به مدت ۵ ساله با پیش پرداخت ۳۰ درصد نقد به مشتریان پرداخت خواهد شد.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب