icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو طرح تبدیل حواله های هایما S5 توربو اعلام شد – مهر ۹۹

طرح تبدیل حواله های هایما S5 توربو اعلام شد – مهر ۹۹

با توجه به مشکلات مربوط به شرایط تحریم و سخت تر شدن تامین قطعات خودروهای مونتاژی، گویا تولید محصولات «هایما» با چالش هایی مواجه شده است. در حال حاضر شاهد هستیم که پس از طرح تبدیل «هایما S7 توربو»، طرح تبدیل «هایما S5 توربو» هم اعلام شده است.

 

 

پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"-، بر اساس این طرح تبدیل حواله داران هایما S5 توربو می توانند با پذیرش این طرح به جای تحویل خودروی ثبت نامی، یک دستگاه پژو پارس اتوماتیک را به همراه یک دستگاه پژو پارس TU5 دنده ای تحویل بگیرند. اطلاعیه منتشر شده از جانب گروه صنعتی ایران خودرو به شرح زیر است:

به اطلاع کلیه نمایندگی‌های گروه صنعتی ایران خودرو میرساند، با توجه به ایجاد تاخیر در تحویل خودرو هایما S5 و بنا به درخواست مشتریان، شرایط تبدیل تعهدات معوق هایما اس۵ (تبدیل به یک دستگاه پارس TU5 اتوماتیک + یک دستگاه پارس TU5) به پیوست اعلام می گردد.

توضیحات مهم:

۱ – شرایط تبدیل جدول پیوست صرفا برای تعهدات معوق هایما S5 است.

۲ – شرایط تبدیل بسیار ویژه و محدود بوده است.

۳ – شرایط به این شرح است که قرارداد ابتدا توسط نمایندگی به یکدستگاه پارس اتوماتیک با موعد تحویل فوری تبدیل و سپس بعد از ارسال درخواست کتبی از سوی نمایندگی به سازمان فروش، یک دستگاه پارس TU5 با موعد تحویل ۳۰ روزه در محل سازمان به صورت فروش نقدی با قیمت زمان تحویل هایما اس۵ ایجاد می گردد.

تبصره: زمان پرداخت وجه خودرو دوم (پارس TU5) پس از ایجاد قرارداد، حداکثر ۴۸ ساعت است.

زمان و تاریخ فعال سازی: ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۲۲

برچسب ها:

طرح تبدیل خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب