icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو طرح تبدیل مهرماه ایران خودرو برای هایما S7 توربو اعلام شد

طرح تبدیل مهرماه ایران خودرو برای هایما S7 توربو اعلام شد

گروه صنعتی ایران خودرو با توجه به تاخیر طولانی مدت تحویل و عدم تولید خودروی شاسی بلند هایما S7 توربوشارژر ناشی از تحریم های بین المللی، طرح تبدیل این خودروی شاسی بلند با دو محصول دیگر خود را ویژه مهرماه 99 اعلام کرد.

 

 

پنجشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"-این طرح تبدیل صرفا برای تعهدات معوق هایما S7 توربوشارژر بوده و در شرایطی بسیار ویژه و محدود، مشتریان می توانند از ساعت 11 امروز چهارشنبه 16 مهرماه، خودروی دنا پلاس فاقد سانروف با موعد تحویل 30 روزه و همچنین یک دستگاه خودروی دنا پلاس توربو با موعد تحویل 60 روزه را در این طرح تبدیل جایگزین خودروی ثبت نامی خود کنند.

شرایط این طرح تبدیل بدین گونه است که ابتدا خودروی شاسی بلند هایما S7 توربو توسط نمایندگی به یک دستگاه دنا پلاس فاقد سانروف تبدیل شده و همچنین بعد از ارسال درخواست کتبی از سوی نمایندگی به سازمان فروش، یک دستگاه خودروی دنا پلاس توربو نیز با موعد تحویل 60 روزه در محل سازمان به صورت فروش نقدی و با قیمت زمان تحویل هایما S7 توربو ایجاد خواهد شد. لازم به ذکر است که زمان پرداخت وجه خودروی دنا پلاس توربو پس از ایجاد قرارداد، حداکثر 48 ساعت خواهد بود.

برچسب ها:

طرح تبدیل خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب