icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو فروش مشارکتی محصولات رنو با سود 28 درصدی

فروش مشارکتی محصولات رنو با سود 28 درصدی

شرکت نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو اقدام به فروش مشارکتی محصولات رنو مدل 2016 نموده است.

دوشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو:شرکت نگین خودرو نماینده رسمی محصولات رنو اقدام به فروش مشارکتی محصولات رنو مدل 2016 نموده است.

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" “واحد بازاریابی نگین خودرو از سود 28درصدی مشارکت این خودرو ها خبر داد و اعلام کرد:"نگین خودرو محصولات مدل 2016 رنو را طی مدت 90، 120 و 150 روز کاری با شرایط قیمت قطعی و غیر قطعی تحویل مشتریان خواهد کرد."

همچنین قیمت نهایی خودرو ها بر اساس قیمت روز شرکت در زمان تحویل با محاسبه سود مشارکت تعیین خواهد شد و در صورت تمایل امکان سرمایه گذاری بیشتر برای مشتریان در طرح مشارکتی با قیمت غیر قطعی فراهم شده است.

بر این اساس در این طرح تمامی محصولات نگین خودرو با 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی عرضه می شوند و هم اکنون این فرصت برای مشتریان رنو فراهم شده است تا بتوانند مالک محصولات 2016 این برند اروپایی شده و از رانندگی با محصولات اصیل و ایمن اروپایی لذت ببرند.

رنو فلوئنس در سه تیپ فول، نیمه فول و دنده‌ای، رنو سفران در 2 تیپ 2000 چهار سیلندر و 2500 شش سیلندر، رنو اسکالا در 2 تیپ 2000 فول و 2000 نیمه فول و رنو داستر 2000 اتوماتیک تک دیفرانسیل و 4WD و همچنین رنو سیمبل ازجمله محصولاتی هستند که طی این طرح فروش ویژه با مدل 2016 میلادی به مشتریان ارائه خواهند شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شعب فروش نگین خودرو در تهران، نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور و پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه کنند

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب