icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو قیمت جدید کوییک R با افزایش قیمت اعلام شد

قیمت جدید کوییک R با افزایش قیمت اعلام شد

گروه خودروسازی سایپا در حالی که بازار بدلیل کاهش قیمت ارز ،کاهش نسبی قیمت ها را تجربه می کرد،به ناگهان قیمت کوییک R را به طور رسمی نزدیک به 40 میلیون تومان افزایش داد.

چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو-سایپا کوییک آر دنده ای در نسخه پایه از قیمت ۱۰۱ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان به بهای تمام شده ۱۴۰ میلیون تومان رسیده و از این پس حواله داران این هاچ بک کراس اقتصادی، باید این عدد را جهت تکمیل وجه خود در نظر بگیرند. قیمت جدید اعلام شده برای کوییک آر مربوط به مشتریانی است که حواله هایی با قاعده «قیمت روز» را در اختیار دارند و بدیهی است که دارندگان حواله های فروش های فوق العاده با قیمت قطعی، همچنان با قیمت قبلی خودرویشان را تحویل می گیرند.

روز گذشته (۵ آبان ۱۳۹۹) رئیس شورای رقابت اعلام کرد که مجوز افزایش قیمت خودروها صادر شده و خودروسازان می توانند تا در پیش فروش ها و صدور فاکتورهای جدید، این قیمت ها را مدنظر داشته باشند.

قیمت ۱۴۰ میلیون تومان برای کوییک آر مربوط به نسخه سفید سقف قرمز است و هزینه هایی چون مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره گذاری، عوارض، بیمه و… در قیمت فوق لحاظ شده است. با توجه به این قیمت، می توان حدس زد که «کوییک آر پلاس» به عنوان نسخه فول آپشن کوییک آر دنده ای، قیمتی فراتر از ۱۵۰ میلیون تومان را در کارخانه خواهد داشت.

خودرو رنگ قیمت مصوب تابستان (تومان) قیمت حدودی پاییز (تومان)
کوییک آر دنده ای سفید سقف قرمز ۱۰۱٫۶۶۰٫۰۰۰ ۱۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب