icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک مشخص شد

قیمت دنا پلاس توربو اتوماتیک مشخص شد

پس از کش و قوس های فراوان ،نهایتا ایران خودرو قیمت دنا پلاس اتوماتیک را برای حواله داران این خودروی جدید بازار مشخص کرد.

یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"- چند شب قبل یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس در گفت و گوی تلفنی با برنامه «تهران ۲۰» شفاف سازی را در مورد نحوه تخصیص دنا پلاس توربو اتوماتیک به نمایندگان مجلس انجام داد. در صحبت های او مشخص شد که درخواست خرید این خودرو در تابستان ۹۹ به تایید کمیته خودرو و ایران خودرو رسیده و برای همین مبنای قیمت همان بازه زمانی برای نمایندگان مجلس در نظر گرفته شده است. پیش از این ایران خودرو اعلام کرده بود که قیمت ۲۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فقط برای حواله داران بهار ۹۹ است و شورای رقابت عددی دیگر را برای دارندگان حواله های تابستان دنا پلاس توربو اتوماتیک در نظر گرفته است. با توجه به گفته های این عضو هیئت رئیسه مجلس و مصوبه های کمیته خودرو در خصوص تخصیص این محصول جدید ایران خودرو به نمایندگان مجلس، مشخص است که شورای رقابت قیمتی حدود ۳۰۲ میلیون تومان را برای مشتریان تابستان ۹۹ این خودرو در نظر گرفته است.

از اواخر بهار ۹۹ اینگونه برنامه ریزی شد تا شورای رقابت فرایند قیمت گذاری خودروهای ایران خودرو و سایپا را زیر نظر داشته باشد و بهای تمام شده محصولات این دو خودروساز را خود تعیین کند. همچنین با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه و نرخ ارز، خودروسازان می توانند در بازه های زمانی سه ماهه (هر فصل) درخواست افزایش قیمت خود را ثبت کنند و شورای رقابت قیمتی جدید را برای خودروهایشان در نظر بگیرد. با توجه به اینکه دنا پلاس توربو اتوماتیک با شش ماه تاخیر به دست مشتریان رسید، شورای رقابت تصمیم گرفت تا فعلا دو معیار قیمتی را برای حواله داران بهار و تابستان ۹۹ این خودرو اعلام کند و برای همین است که می بینیم دعوتنامه های مشتریان بهار دنا پلاس توربو اتوماتیک، بر مبنای قیمت مصوب ۲۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان صادر می شود. حال با توجه به اتفاقات چند روز اخیر، مشخص است که دعوتنامه های این خودرو برای مشتریان سه ماهه دوم سال جاری با قیمت مصوبی در محدوده ۳۰۲ میلیون تومان صادر خواهد شد.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب