icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو مدیران خودروفروش اقساطی محصولات ام وی ام را آغاز کرد.

مدیران خودروفروش اقساطی محصولات ام وی ام را آغاز کرد.

شرکت مدیران خودرو به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس این شرکت فروش اقساطی محصولات خود را با مدت زمان پرداخت 36 ماهه آغاز کرد.

یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: شرکت مدیران خودرو به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس این شرکت فروش اقساطی محصولات خود را با مدت زمان پرداخت 36 ماهه آغاز کرد.

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" شرایط استثنایی فروش فوری اقساطی(۳۶ ماهه) کلیه محصولات شرکت مدیران خودرو ویژه تمام مشتریان “بدون بهره و نرخ بهره ویژه” به مناسبت دهمین سال عرضه محصولات شرکت مدیران خودرو به بازار اعلام شد.

امیرحسن امیری، مدیر بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو از شرایط فروش استثنایی  کلیه محصولات MVMبه مناسبت دهمین سال عرضه محصولات این شرکت خبر داد و گفت: شرکت خودروسازی مدیران خودروامسال با توجه بهنیاز مشتریان شرایط فروش ویژه‌ای را ارایه و در این مقطع این شرایط استثنایی را به پاس ۱۰ سال همراهی هموطنان و حضور در کنار آن‌ها در نظر گرفته است.

وی گفت: هموطنان می توانند با مراجعه به وب‌سایت شرکت مدیران خودرو به نشانی www.mvmco.ir و یا با مراجعه حضوری به نمایندگیهای فروش شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور اقدام به ثبت نام کنند. همچنین تمام هموطنان عزیز در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://ebuy.mvmco.ir به صورت اینترنتی نسبت به ثبت نام و خرید خودروی مورد نظر اقدام فرمایند.

فروش اقساطی محصولات ام وی ام

 

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب