icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو کانسپت کامپکت سدان BMW

کانسپت کامپکت سدان BMW

خودروساز آلمانی در حالی از «کانسپت کامپکت سدان» در نمایشگاه اتومبیل چین رونمایی کرده که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: خودروساز آلمانی در حالی از «کانسپت کامپکت سدان» در نمایشگاه اتومبیل چین رونمایی کرده که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"،  کمپانی BMW در نمایشگاه اتومبیل Auto Guangzhou 2015 از «Concept Compact Sedan» رونمایی کرد. این کانسپت جدید از طراحی سطح اولیه BMW در کلاس سدان های کامپکت در آینده خبر می دهد. اما مدل «کانسپت کامپکت سدان» تنها در چین و برای مشتریان این کشور عرضه خواهد شد.

BMW-Compact_Sedan_Concept_2015_800x600_wallpaper_01

طراحی جلوی این خودرو بسیار شبیه به مدل سری ۱ هاچ بکی است که در اروپا فروخته شد اما طراحی عقب این خودرو با الهام از خودروهای قبلی ساخته شده به طوری که درب صندق عقب کوتاه بوده و چراغ های  LED با طراحی تا قسمتی L مانند، یادآور سری ۳ است.

BMW-Compact_Sedan_Concept_2015_800x600_wallpaper_07

بخش داخلی این خودرو متفاوت از سری ۱ و همینطور  ۲ Series Coupe است. اما استفاده از فناوری و قابلیت های جدید در این خودرو باعث نشده تا محصول جدید BMW از شکل گذشته خود فاصله بگیرد. امکاناتی مانند برخورداری از یک جفت عقربه بزرگ، یک کنسول که تا حدودی به سمت راننده متمایل شده از این ویژگی ها هستند. این کنسول مجهز به یک دکمه شده تا سرنشینان بتوانند سیستم اطلاعات سرگرمی را نیز کنترل کنند.

BMW-Compact_Sedan_Concept_2015_800x600_wallpaper_0c

انتشار تصاویر این محصول در حالی است که هنوز اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر نشده است. اما تصاویر منتشر شده، برآمدگی در بخش داخلی جلوی خودرو را نشان می دهد که روی پلتفرم دیفرانسیل جلویی سوار شده و حرکت می کند. این ویژگی پیش از این نیز در مدل ۲۰۱۶ X1 دیده شده بود. عرضه این محصول در بازار خودروسازی چین باعث شده تا موتور چهارسیلندری بنزینی نیز برای این محصول در نظر گرفته شود.

انتشار تصاویر Concept Compact Sedan در حالی است که این محصول با تغییرات جدیدی به خط تولید این کمپانی افزوده خواهد شد.

 

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب