icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو ۱۷نکته از طرح جدید پیش فروش خودرو

۱۷نکته از طرح جدید پیش فروش خودرو

مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل گروه خودروسازی سایپا با صدور اطلاعیه‌ای، به تشریح جزئیات طرح پیش‌فروش یکساله محصولات این گروه پرداخته و ۱۷نکته را پیرامون این طرح توضیح داده است.

سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-نکات ذکر شده در متن اطلاعیه شماره 9 مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا به شرح زیر است:

1- ثبت نام 9 محصول گروه خودروسازی سایپا از جمله محصول جدید شاهین و دو مدل جدید از محصولات ساینا و کوییک از ساعت 14 روز یکشنبه 18 خردادماه در آدرس اینترنتی https://saipa.iranecar.com آغاز شده است. متقاضیان می توانند تا ساعت 24 تاریخ 20 خردادماه، به صورت شبانه‌روزی برای خرید خودروهای مدنظر خود ثبت‌نام کنند.

2- متقاضیانی که قبلا در طرح فروش فوق العاده خودرو نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده اند نیز می توانند با مراجعه مجدد به سایت فروش سایپا، خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند.

3- شرایط پیش فروش جدید محصولات سایپا نیز مانند طرح فروش فوق العاده قبلی برنامه ریزی شده است تا بتوان خودرو را به صورت مستقیم به دست مصرف کننده واقعی رساند و نقش واسطه ها به پایین ترین حد ممکن برسد.

4- برای ثبت نام در طرح پیش فروش یکساله نیز، شروط و محدودیت های قبلی مصوب ستاد تنظیم بازار اعمال خواهد شد. این شروط شامل موارد زیر هستند:

-        هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است

-        حداقل سن خریدار 18سال در نظر گرفته شده است.

-        داشتن گواهینامه الزامی است.

-        در 36 ماه اخیر متقاضی نباید از ایران خودرو یا سایپا خودرو خریداری کرده باشد.

-        متقاضی نباید پلاک انتظامی فعال داشته باشد.

-        شماره کارت و حساب بانکی باید متعلق به مشتری باشد.

-        سند خودرو به مدت یکسال در رهن شرکت خودروساز باقی خواهد ماند.

-        مشتری ملزم است حداکثر تا سه ماه نسبت به سرویس اولیه خودرو اقدام کند.

5- در مرحله اول ثبت نام پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا، نیازی به واریز وجه نیست.

6- در گام اول ثبت‌نام برای طرح پیش فروش یکساله محصولات سایپا، رنگ خودرو قابل انتخاب نیست، اما در زمان ارسال دعوتنامه و تکمیل وجه بر اساس رنگ های قابل عرضه، متقاضی امکان انتخاب رنگ را پیدا می کند.

7- در پیش فروش جدید یکساله محصولات سایپا، مانند طرح فروش فوق العاده خودرو افرادی امکان خرید پیدا می کنند که در قرعه کشی جزو منتخبین باشند.

8- بعد از قرعه کشی که با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود، مشتریان منتخب 48 ساعت فرصت دارند تا مبلغ پیش پرداخت خودرو موردنظر خود را به صورت علی الحساب واریز کنند.

9- میزان وجه واریزی به صورت علی‌الحساب بوده و باقیمانده مبلغ در زمان تحویل خودرو دریافت می شود.

10- در روش پیش فروش یکساله، قیمت نهایی خودروها، به قیمت روز خواهد بود و بر اساس قیمت زمان تحویل در قرارداد مشتریان این عدد محاسبه خواهد شد.

11- زمان تحویل خودروهای پیش فروش شده برای محصول شاهین (تازه وارد گروه خودروسازی سایپا) دی ماه 99، کوییک S آبان تا دی ماه سال جاری، خودروی ساینا S مهر تا آذر 99، کوییکR  (دو رنگ) فروردین تا خرداد سال آینده، کوییک دنده ای فروردین تا خرداد سال 1400، وانت 151 هم فروردین تا خرداد سال آینده است. همچنین زمان تحویل نیسان تک سوز و نیسان دوگانه سوز شهریور 99 است و در نهایت خودرو نیسان دیزل شهریور تا آبان ماه امسال تحویل متقاضیان خواهد شد.

12- میزان پیش‌پرداخت برای خودروی جدید سایپا (شاهین) 80 میلیون تومان، کوییک اس 40 میلیون و 800 هزار تومان، ساینا اس 39 میلیون و 800 هزار تومان، کوییک آر 39 میلیون و 500 هزار تومان، کوییک دنده ای 35 میلیون و 200 هزار تومان، وانت 151 مبلغ 34 میلیون و 600 هزار تومان، نیسان تک سوز 47 میلیون و 500 هزار تومان، نیسان دوگانه سوز 53 میلیون و 500 هزار تومان و نیسان دیزل 78 میلیون تومان است.

13- به مبالغ پرداختی در روش پیش فروش یکساله، سود مشارکت یا سود انصراف تعلق نمی‌گیرد.

14- هر فردی که در طرح پیش فروش خودرو در لیست منتخبین قرار گیرد، نمی تواند در طرح های بعدی یا فروش فوق العاده خودرو اقدام به ثبت نام کند.

15- در هر مرحله از روش پیش فروش خودرو امکان انصراف وجود دارد.

16- اگر اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام با شروط وزارت صمت و اطلاعات متقاضی مغایرت داشته باشد، فرد از شرکت در قرعه کشی و حتی تحویل خودرو حذف خواهد شد.

17- فهرست انتخاب شدگان مانند طرح فروش فوق العاده از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و همچنین پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها:

شرایط فروش
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب