icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو بازار در انتظار تعیین تکلیف قیمت گذاری خودرو

بازار در انتظار تعیین تکلیف قیمت گذاری خودرو

موضوع قیمت گذاری خودرو عاملی شده تا کمتر خریداری حاضر به خرید خودرو آن هم در شرایط فعلی باشد.

سه شنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۰ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"-با وجود افزایش قیمت ها در بازار ارز امروز بازار خرید و فروش خودرو واکنش چندانی به این موضوع نداشت و به نوعی در مقابل افزایش قیمت ها مقاومت می کند البته در برخی محصولات ایران خودرو بازار شاهد افزایش قیمت هاست اما موضوع قیمت گذاری خودرو عاملی شده تا کمتر خریداری حاضر به خرید خودرو آن هم در شرایط فعلی باشد.

فعالان بازار خودرو می‌گویند معاملات در بازار به صفر رسیده اگر هم خرید و فروشی انجام می شود بسیار اندک بوده و مشتریان به قید ضرورت اقدام به معامله می کنند. البته بر خلاف تمام صحبت ها خبر آزاد شدن خودروهای دپو شده در گمرک نتوانسته  تأثیراتی بر بازار داشته باشد چرا که میزان این خودروها حدود 2 هزار دستگاه است که این تعداد تغییرات چندانی بر قیمت خودروهای وارداتی موجود در بازار نخواهد گذاشت.

در بازار امروز خرید و فروش خودرو پژو 206 تیپ دو با قیمت 260 میلیون تومان، پژو206 تیپ پنج 304 میلیون تومان، پژو 207 اتوماتیک 430 میلیون تومان سمند ال ایکس 256 میلیون تومان، رانا پلاس 279 میلیون تومان، و پژو 405 جی ال ایکس 245 میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد.

علاوه براین دنا با قیمت 344 میلیون تومان، سایپا 111 با قیمت 172 میلیون تومان، ساینا 170 میلیون تومان، کوئیک دنده ای 174 میلیون تومان، تیبا دو 168 میلیون تومان و رانا ال ایکس 244 میلیون تومان فروخته می شود.

برچسب ها:

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب