icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو تولید‌ پژو پارس متوقف نمی‌شود؛ سال آینده پارس ۸۵گانه داریم

تولید‌ پژو پارس متوقف نمی‌شود؛ سال آینده پارس ۸۵گانه داریم

معاون وزیر صمت گفت: با توافقاتی که در سطح دولت انجام شد، از سال آینده خودروی پژو پارس با استانداردهای ۸۵ گانه تولید می‌شود.

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"- منوچهر منطقی  در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری در پاسخ به سؤالی درباره سرنوشت تولید خودروهای پارس توسط ایران‌خودرو و مطالبه متقاضیان این خودرو در پویش‌های فارسِ من،‌ اظهار داشت: با توافقاتی که در سطح دولت انجام شد، مقرر شد که تولید پژوپارس متوقف نشود و‌ ادامه یابد.

معاون حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: ‌براساس برنامه‌ریزی‌ انجام شده مقرر شد ‌خودرو پژوپارس به همه افرادی که در سامانه یکپارچه برای خرید این خودرو ثبت نام کرده‌اند تحویل ‌‌شود.

* پژو پارس با استانداردهای 85‌گانه در راه است

وی با بیان اینکه خودرو پژو پارس قیمت مناسبی دارد و مردم آن را می‌پسندند، گفت: بهتر است این قبیل خودروها، به جای توقف تولید به‌روز‌رسانی شوند در این راستا از سال آینده خودروی پژو پارس با استانداردهای 85 گانه تولید می‌شود.

به گزارش فارس پیش از این سازمان ملی استاندارد اعلام کرده بود که خودرو پژو پارس که فاقد استانداردهای 85 گانه است بنابراین تا نیمه اسفند امسال مجوز تولید دارد و پس از آن تولید نمی‌شود؛ به دنبال آن ایران خودرو‌ اعلام کرد‌ مجوز استاندارد هر خودرویی صادر نشود خط تولید آن را متوقف می‌کنیم.

‌اما اخیرا مدیرعامل ایران‌خودرو اعلام کرد: رایزنی‌ها‌ برای ادامه تولید پژو پارس در سال آینده در حال انجام است و با حمایتی که سازمان ملی استاندارد انجام داده است، پژو پارس تا پایان سال تولید می‌شود.

مخاطبان خبرگزاری فارس مدت‌هاست با ثبت پویش‌هایی در فارسِ من، مطالبه کرده‌اند که عرضه خودرو پژو پارس در سامانه یکپارچه متوقف شده است و ثبت‌نام‌کنندگان سرگردان هستند.‌

برچسب ها:

توقف تولید
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
پربازدید ترین اخبار
آخرین مطالب