icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو تولید نخستین خودرو سراتو در ایران

تولید نخستین خودرو سراتو در ایران

یکشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۳ 0 comments

متن کامل خبر :

به گزارش دنیای خودرو ،  شهریار رضایی فر اظهار داشت: راه اندازی خط تولید سراتو جهت تولید آزمایشی صورت پذیرفته و تولید انبوه این خودرو از ابتدای مردادماه آغاز خواهد شد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال جاری بین ۴ تا ۵ هزار دستگاه سراتو در سایپا تولید خواهد شد.

تولید نخستین خودرو سراتو در ایران

تولید نخستین خودرو سراتو در ایران


وی با اشاره به این که ظرفیت خطوط تولید سراتو در سایپا بین ۱۲ تا ۱۵ هزار دستگاه در سال است تصریح کرد: برنامه تامین و ارسال پک های CKD با شرکت کیاموتورز نهایی شده استو این خودرو در دو مدل با موتورهای ۱۶۰۰سی سی با گیربکس معمولی و موتور ۲۰۰۰ سی سی با گیربکس اتوماتیک تولید و به بازار عرضه خواهد شد .


مدیر پروژه خودرو سراتو در سایپا، افزود: شرکت کیاموتورز شریک تجاری قدیمی سایپا است و این دو مجموعه تاکنون چندین تجربه موفق همکاری داشته اند و ان شاء الله در آینده این همکاری ها گسترده تر خواهد شد .

بر اساس این گزارش خودرو سراتو به عنوان یکی از با کیفیت ترین خودروهای حال حاضر در دنیا محسوب شده و در تیراژ بالایی در شرکت کیاموتورز تولید و در سراسر جهان به فروش رسیده است.

سایپا با هدف پاسخ گویی به نیاز مشتریان، ایجاد تنوع در سبد محصول را به عنوان راهبرد اصلی خود برای آینده در دستور کار قرار داده و قرار است تا پایان سال جاری چندین خودرو دیگر نیز به سبد محصولات این شرکت افزوده شوند.

برچسب ها:

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب