icon-sign ورود / ثبت نام

صفحه اصلی - پردیس خودرو |قوانین وب سایت

پردیس خودرو |قوانین وب سایت

به وب سایت پردیس خودرو خوش آمدید .کاربر گرامی جهت ثبت آگهی و عضویت و استفاده  از وب سایت پردیس خودرو لطفاٌ قوانین را با دقت کامل مطالعه فرمایید. دقت فرمایید عضویت شما و آغاز استفاده از خدمات این وب سایت به منزله موافقت شما با قوانین تدوین شده می باشد.


کلیه فعالیت های وب سایت پردیس خودرو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.بدیهی می باشد که درج هر گونه آکهی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

وب سایت پردیس خودرو پرتال تخصص خودرو و وسائل نقلیه

کاربر برای ثبت نام در این وبسایت الزام به ارایه اطلاعات درست، دقیق و کامل خود را دارد و در صورت هرگونه تغییر اطلاعات شخصی) در هر زمان و برای استفاده از خدمات آتی سایت ملزم به تصحیح آن در وبسایت می باشد.

کاربر با ثبت نام در وب سایت پردیس خودرو  بصورت تام  الختیار به پردیس خودرو اجازه خواهد داد  تا از اطلاعات وی برای خبررسانی ، ابرازتمایل شخص سوم به آگهی های  کاربر و دیگر اهداف مرتبط تجاری ، استفاده نماید. وبسایت  پردیس خودرو متعهد خواهد بود که از اطلاعات کاربران استفاده غیر مرتبط با اهداف تجاری وب سایت نخواهد داشت اما پردیس خودرو موظف است در مواردی خاص   این اطلاعات را بر اساس قانون و حسب دستورات مقامات قضایی در اختیار مقامات فوق قرار دهد.

کلیه  اطلاعات شخصی کاربر در هنگام ثبت نام در وبسایت توسط  پردیس خودرو  ذخیره خواهد گردید . این اطلاعات جزو اسناد محرمانه پردیس خودرو تلقی شده و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد گرفت و فقط در ارتباط با اهداف پردیس خودرو مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بدون ایجاد محدودیت در روش‏های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‏های ما متناقض عمل می‏کند، می‏توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه ‏ای که از دسترسی وی به سایت‏ها و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‏شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‏های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏ها، خدمات و ابزارهای پردیس خودرو را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

کاربران می توانند با پیام شخصی به مدیریت وب سایت توسط منوی ارتباط با ما شکایت خود را نسیت به انتشار هر گونه مطلب غیر مجاز و غیر تخصصی که خلاف قوانین این وب سایت می باشد را اعلام کنند.مدیریت وب سابت در صورتی که شکایت وارد شده را تایید نماید با اخطار کتبی به فرد خاطی اقدام به محدود کردن یا بستن حساب کاربر می نماید و در صورت عدم تایید شکایت وارده با ارسال دلیل به کاربر شاکی ،شکایت فوق را مختومه اعلام می نماید.

نشر و ارائه هر گونه مطلبی که باعث هتک حرمت و تجاوز به حقوق شخصی و عمومی دیگران شود و همچنین ارائه مطالب توهین آمیز و تهدید آمیز ،مطالب مبتذل ،کلمات رکیک و هر گونه مطالب مجرمانه ممنوع می باشد.

هر کاربر فقط می تواند یک نام کاربری داشته باشد و در صورت فعالیت با بیش یک نام کاربری حساب کاربری آن محدود یا حذف می گردد.

 

محدودیت مسئولیت پردیس خودرو

پردیس خودرو  در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها، و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد. شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏کنیم. ما هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‏ ها است.

ما نمی‏توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای‏مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‏ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده‏ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت‏ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‏پذیریم.

پردیس خودرو تمام تلاش خود خود را بکار خواهد  تا آلوده شدن وب سایت به  ویروس ها  و عوامل مخرب جلوگیری نماید  . اما در هر حال به کاربر توصیه می شود که تمام نکات ایمنی را پیش از دانلود اطلاعات از وبسایت به دقت بررسی کنند.زیرا ما هیچ مسئولیتی را در قبال ضرر های احتمالی از این اطلاعات را بر عهده نخواهیم داشت.

ممکن است لینک‏هایی از طریق وب سایت پردیس خودرو  به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل پردیس خودرو نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست.پردیس خودرو  هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ شیپور به آن‏ها دسترسی می یابید.

وبسایت پردیس خودرو به هیچ عنوان مسؤلیت وقفه در سرویس دهی وبسایت، چه با قصد قبلی و یا تصادف را بر عهده نمی گیرد.همچنین پردیس خودرو به هیچ عنوان عدم موفقیت در اجرای تهداتش را در صورت بروز وقفه در روند اجرای نرم افزار و فراهم نبودن خدمات(مستقیم یا غیر مستقیم) به عهده نمی گیرد.

کلیات

پردیس خودرو و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء و توزیع ‏کنندگان رسمی شیپور هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ شیپور توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را درج می‏کند.

استفاده از مطالب ارائه شده در این وب سایت به هر شکل و بدون نام بردن از وب سایت پردیس خودرو و بدون مجوز مدیریت وب سایت ممنوع می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

کلیه مطالب و آکهی های ارائه شده توسط کاربران قبل از نمایش در سایت توسط مدیریت سایت بررسی می گردد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد .مدیریت سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد در صورتی که مطالب ارائه شده توسط کاربران خلاف قوانین این وب سایت باشد بدون اطلاع قبلی ویرایش یا حذف نماید.

مطالب درج شده درآگهی هر کاربر به منزله تایید آن توسط مدیریت وب سایت نمی باشد و کلیه مسدولیت محتوی آکهی بر عهده خود کاربر می باشد.


وب سایت پردیس خودرو در قبال صحت اطلاعات درج شده در آگهی کاربران مسئولتی ندارد .لذا قبل از هر گونه معامله و داد و ستد از صحت اطلاعات ارائه شده اطمینان لازم را بعمل آورید.

هر آکهی فروش باید فقط مختص یه یک خودرو باشد و در صورت اشاره به چند خودور در یک آکهی ،آگهی فوق از سوی مدیریت سایت ویرایش یا حذف می گردد

امکان هر گونه تغییر در نوع خودرو ،مدل ،رنگ و غیره پس از ثبت آکهی توسط کاربر وجود ندارد.

کاربرانی که از پرداخت آنلاین توسط درگاه بانکی استفاده می نمایند، در صورت عدم تایید سفارش آنها توسط مدیریت وب سایت به هر دلیل ،وجه پرداخت شده توسط کاربر ظرف مدت 24 ساعت توسط سیستم بانکی عودت داده خواهد شد.همچنین در صورت درخواست خود کاربر به اعتبار شخصی کاربر در وب سایت اضافه می گردد.

عمومی

کلیه حقوق این وب سایت به همراه کلیه مطالب و طرح سایت متعلق به پردیس خودرو می باشد و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.
به جز بیانیه ‏های صریحی که به گونه ‏ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‏ های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده، نامعتبر است. در این حالت، ما توسط نشانی ‏ای که هنگام ثبت نام، وارد کرده‏ اید، به شما اخطار قانونی می‏دهیم. در چنین مواردی، به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد.

اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‏کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

قوانین فوق تا زمانی که در این وب سایت به نماش درآید دارای اعتبار می باشد.مدیریت این وب سایت این حق را محفوظ می دارد که جهت بهبود کیفیت و امنیت اقدام به تعدیل و گسترش قوانین فوق نماید.پس به کاربران پیشنهاد می گردد که قبل از هر با استفاده از خدمات این وب سایت اقدام به مطالعه قوانین و مقررات سایت بنمایند.

در خاتمه وب سایت پردیس خودرو امیدوار است ضمن احترام به شما کابران گرامی محیطی امن با کاربرد آسان جهت رونق دادن به کسب و کار شما کاربران گرامی فراهم آورده باشد