icon-sign ورود / ثبت نام

10 فیلم پربازدید 2017 در شبکه اجتماعی-قسمت اول

1396/10/2 0 comments

سال 2017 روبه پایان است و ترین های سال به عناوین مختلف معرفی می شوند. اما شاید یکی از جذابترین های سال مربوط به ویدئوهای خودرویی باشد که در شبکه های اجتماعی بیشترین بازدید را به خود اختصاص داده است.ما قصد داریم در هر قسمت 2 عدد از پر بازدید های سال را خدمتتان معرفی کنیم

1-چرخش جگوار E-Pace بر روی هوا

جگوار یکی از برجسته ترین برند های لوکس ساز جهان با به نمایش گذاشتن چرخش خودروی E-Pace بر روی هوا یک رکود جهانی را در گینس به ثبت رسانید.با مشاهده این فیلم که بصورت آهسته هم قابل مشاهده است به این حرکت عجیب جگوار پی خواهید برد.

2-تصادف ریچارد هاموند در ضبط یکی از قسمت های برنامه گرند تور

ریچارد هاموند برای ضبط قسمت اول برنامه گرند تور پشت فرمان یک خودروی مفهومی و گران قیمت با نام ریماک وان هایپر قرار گرفت. در بخش مسابقه این خودرو در کوه های سویس پس از رد کردن از خط پایان از جاده خارج شد و خودروی وی و پس از برخودر باگارد ریل ها به شدت آسیب دید و نهایتا دچار آتش سوزی شد.ریچارد هاموند در این تصادف از ناحیه زانو دچار آسیب  و تا مدتی مجبور به استفاده از ویلچر شد. صنحه تصادف این چهره سرنشانس بدلیل اینکه پس از خط پایان بود و عوامل برنامه در آن قسمت دوربینی کار نگذاشته بودند توسط افراد غیر مربوط حاضر در صنحه فیلم برداری و بر روی یوتویوب قرار گرفت.

برچسب ها:

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب