icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو مجوز ورود آئودی به ایران باطل شد.

مجوز ورود آئودی به ایران باطل شد.

به نقل از صبحانه ،سالهاست تب واردات خودروهای مشهور و گران قیمت خارجی به ایران رو به گسترش است و انواع برندهای مورد پسند قشر مرفه کشورمان با ایجاد نمایندگی های رسمی، در حال ترخیص هستند که جدیدترین آنها را می توان خودروی لوتوس دانست که چند روزی است ورود رسمی خود به بازار ایران را جشن گرفته است.

سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو: مجوز ورود آئودی که توسط شرکت های "بهار خودرو " و "کولاک موتور "اخذ شده بود باطل شد.

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو " به نقل از صبحانه ،سالهاست تب واردات خودروهای مشهور و گران قیمت خارجی به ایران رو به گسترش است و انواع برندهای مورد پسند قشر مرفه کشورمان با ایجاد نمایندگی های رسمی، در حال ترخیص هستند که جدیدترین آنها را می توان خودروی لوتوس دانست که چند روزی است ورود رسمی خود به بازار ایران را جشن گرفته است.

اما برخی از خودروهای جذاب و پرطرفدار موجود در دنیا، برای پیدا کردن مسیر مطمئن ورود به بازارهای ایران با مشکلات خاصی همراه هستند که به عنوان مثال می توان خودروی محبوب آئودی را مثال زد. بر اساس جستجوها، از اولین تاریخ انتشار خبر ورود آئودی به ایران بیش از ۱۰ سال می گذرد و در طول این مدت، هر چند وقت یک بار مجددا این خبر اعلام می شود.

در این مدت ده ساله، هر از چند گاهی یکی از افراد با تجربه در بازار خودرو، اعلام می کرد که توانسته مجوز مذکور را دریافت کند اما این کش و قوس ها همچنان ادامه داشت تا اینکه چندی پیش، سازمان توسعه تجارت رسما به گمرک اعلام کرد که شرکتی به نام “بهار خودرو” مجوز رسمی ورود انوبه یک مدل خودروی آئودی به نام Q5 را دریافت کرده است.

البته پیش از این نیز، شرکت دیگری به نام «کولاک موتور» با انتشار اخباری، خود را به عنوان نمایندگی رسمی محصولات آئودی در ایران معرفی کرده بود اما خبری از صدور مجوز ورود خودرو توسط این شرکت منتشر نشد.

با گذشت چند ماه از صدور مجوز وزارت صنعت، عدم ورود گسترده خودروهای آئودی، ابهاماتی را به وجود اورد که بررسی های صبحانه، علت این ابهامات را فاش کرد. طبق استعلام صورت گرفته از دبیرخانه نظارت بر سازمانهای صنفی کشور، مجوزهای واردات خودروی آئودی توسط شرکت های بهار خودرو و کولاک موتور باطل شده است.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب