icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین آئودی لنجت ؛کانسپتی آمده از آینده

آئودی لنجت ؛کانسپتی آمده از آینده

comments 0 1399/9/26

خودروسازان برتر جهان به سرعت در حال برنامه ریزی برای توسعه محصولات الکتریکی خود هستند. آئودی از این مقوله مستثنی نبوده و در حال کار بر روی یک خودرو الکتریکی خاص و پرچمدار است. آئودی رهبر این پروژه مهندسی جاه‌طلبانه بوده و می‌خواهد برنامه غول خودروسازی آلمانی را وارد مرحله جدیدی کند. کار اند درایور فرصت مصاحبه با مدیر طراحی آئودی یعنی مارک لیچ را داشته است.

لندجت به منظور پوشش مسافت‌های طولانی و بدون نیاز به دخالت انسان توسعه یافته و بنابراین باید انتظار مجموعه باتری بزرگ و سیستم‌های خودران پیشرفته را داشته باشیم. بهتر است طراحی‌های کنونی آئودی را فراموش کنید زیرا لیچ می‌گوید استایل این خودرو کاملاً متفاوت بوده و در واقع لندجت یک محصول انقلابی خواهد بود.

 

همانند اکثر محصولات گروه فولکس‌واگن، لندجت هم آماده‌ی پذیرش نشان‌های گوناگون خودروسازان این گروه می‌شود. این خودرو می‌تواند علاوه بر نشان آئودی نشان‌های بنتلی و پورشه را نیز روی خود بپذیرد. ظاهراً معماری این خودرو همان پلتفرم PPE ماژولاری خواهد بود که توسط آئودی و پورشه و برای خودروهای بزرگ توسعه یافته است.

 

شایعاتی درباره اینکه لندجت سه ردیف صندلی خواهد داشت منتشر شده و بنابراین در این صورت باید منتظر یک شاسی‌بلند یا مینی ون باشیم؛ اما اگر خبرهای پیشین درست باشند این خودرو می‌تواند مشابه تسلا مدل S یک سدان باشد. خودروهای الکتریکی معمولاً دارای فضای کابین بیشتری نسبت به مدل‌های درون‌سوز مشابه هستند بنابراین یک سدان سه ردیف می‌تواند بدون دست‌کاری زیاد در ابعاد تولید شود.

 

اگرچه هیچ خبر یا تصویری از طراحی ظاهری لندجت منتشر نشده اما کانسپت Aicon 2017 را می‌توانیم به یاد آوریم که یک سدان الکتریکی سطح بالا با سیستم خودران سطح ۵ بوده است. این خودرو طراحی ۲+۲ داشته اما احتمالاً می‌توان ردیف سوم صندلی‌ها را نیز در آن نصب کرد زیرا طول خودرو ۵.۴۴ متر است.

Aicon هم یک وسیله نقلیه ایده آل برای سفرهای طولانی بوده است. زمانی که ارباب حلقه‌ها این کانسپت را در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی کرد قول داد برد آن به ۸۰۰ کیلومتر هم برسد.

 

برچسب ها:

آئودی
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/9/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط