icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصاویر نسل جدید ساندرو و ساندرو استپ وی

انتشار تصاویر نسل جدید ساندرو و ساندرو استپ وی

comments 0 1399/6/19

کمپانی داچیا بعنوان شریک تجاری رنو قرار است 29 سپتامپر بصورت رسمی از نسل جدید انواع ساندرو و لوگان رونمایی کند. این خودروساز روز گذشته بصورت رسمی نخستین تصاویر رسمی این دست از محصولات جدید خود را منتشر کرد.

نسل سوم ساندرو از طراحی بیرونی تکاملی بهره می‌برد که دی‌لایت‌های Y شکل LED مدرن و چراغ‌های عقب LED با همین طرح از ویژگی‌های آن است. نسل جدید این هاچ‌بک ارزان‌قیمت نسبت به نسل قبلی از شیشهٔ جلوی شیب‌دارتر، خط سقف پایین‌تر و فاصلهٔ عرضی بیشتر چرخ‌ها برخوردار است. همچنین به گفتهٔ داچیا، علیرغم اینکه فاصلهٔ نسل جدید لوگان و ساندرو از سطح زمین تغییری نکرده اما خودروها احساس پایین‌تری دارند.

مثل گذشته، نسخهٔ کراس ساندرو هم با نام استپ‌وی ارائه می‌شود که از ویژگی‌هایی مثل ریل‌های روی سقف، سپرهای منحصربه‌فرد و روکش‌های پلاستیکی روی بدنه سود می‌برد تا ظاهری خشن و کراس‌اوور مانند پیدا کند. علاوه بر این، برای استپ‌وی جدید کاپوت اختصاصی هم طراحی شده که برآمده‌تر بوده و خطوط بیشتری روی آن کار شده است. عضو سدان این خانواده یعنی لوگان هم از همان تغییرات طراحی برادر هاچ‌بکش سود می‌برد و حالا بسیار مدرن‌تر از نسلی شده که ما در ایران می‌بینیم.

 

داچیا فعلاً از داخل نسل جدید محصولاتش تصویری منتشر نکرده اما به لطف تصاویر جاسوسی قبلی میدانیم که داشبورد کاملاً جدیدی با نمایشگر شناور سیستم اطلاعاتی-سرگرمی و غربیلک فرمان چندمنظورهٔ جدید برای آن‌ها طراحی شده است. بزرگ‌ترین تغییر این خودروهای اقتصادی اما در زیر پوست آن‌ها صورت گرفته چراکه نسل جدید لوگان و ساندرو روی پلت‌فرم CMF-B ساخته شده‌اند که با مدل‌های کلیو و کپچر مشترک است. این پلت‌فرم مدرن علاوه بر پیشرانه‌های معمول بنزینی و دیزلی، امکان ارائهٔ موتورهای هیبریدی را هم برای خودروهای داچیا فراهم می‌کند. برای کسب اطلاعت بیشتر در مورد لوگان و ساندروی جدید باید تا ۲۹ سپتامبر (۸ مهر) منتظر بمانیم.

برچسب ها:

داچیارنو
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/6/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط