icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار نخستین تصاویر جاسوسی بی ام و x7 فیس لیفت

انتشار نخستین تصاویر جاسوسی بی ام و x7 فیس لیفت

comments 0 1399/9/9

بی ام و X7 بعنوان پرچمدار محصولات بلند قامت بی ام و شناخته می شود و حالا تصاویر جاسوسی منتشر شده نشان می دهد که فیس لیفت آن برای ورود به بازار مهیا شده است. این تصاویر در خیابانهای مونیخ شکار عکاسان شده است.

 مهم‌ترین ویژگی به‌روزرسانی میان‌دوره‌ای این خودرو طراحی جدید دماغهٔ آن است. با توجه به این تصاویر، به نظر می‌رسد طراحان باواریایی در فیس‌لیفت X7 از چراغ‌های جلوی دوقسمتی استفاده کرده‌اند یعنی ویژگی‌ای که پیش‌ازاین در مدل X8 و نسل جدید سری ۷ هم دیده شده و بسیار جنجال‌آفرین شده بود. علاوه بر این، سپر با ورودی هوای جدید، بازطراحی شده، کاپوت کاملاً جدید است و به نظر می‌رسد جلوپنجره هم بزرگ‌تر شده باشد.

هرچند عقب خودرو کاملاً پوشیده شده اما به نظر نمی‌رسد تغییر خاصی کرده باشد. در اینجا چراغ‌های عقب همان گرافیک قبلی را دارند و با یک نوار کرومی به هم متصل شده‌اند، درب صندوق دوقسمتی همچنان حفظ شده و حتی سپر هم بدون تغییر به نظر می‌رسد. البته باید توجه داشت که این یک پروتوتایپ است و ممکن است نسخهٔ تولیدی نهایی تغییراتی را تجربه کند. انتظار می‌رود در داخل X7 مدل ۲۰۲۲ نیز شاهد موارد جدیدی مثل نرم‌افزار جدید برای سیستم اطلاعاتی-سرگرمی و صفحه آمپر دیجیتالی و تودوزی‌ها و تریم‌های بیشتر باشیم. البته این‌ها فعلاً در حد گمانه‌زنی هستند زیرا هنوز هیچ تصویری از داخل خودرو منتشر نشده است.

به‌احتمال‌زیاد در بخش پیشرانه‌های X7 مدل ۲۰۲۲ تغییری صورت نخواهد گرفت و مدل M50i همچنان پرچم‌دار خانوادهٔ این خودرو خواهد بود. البته کسانی که خواهان نسخهٔ قوی‌تری هستند می‌توانند آلپینا XB7 را خریداری کنند که حدود یک سال بعد از معرفی X7 فیس‌لیفت به بازار خواهد آمد. انتظار می‌رود فیس‌لیفت کراس‌اوور پرچم‌دار ب‌ام‌و تا اواخر سال آینده معرفی شود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/9/9
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط