icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کانسپت اینفینتی Qs اینسپیریشن معرفی شد،خاص و لوکس

کانسپت اینفینتی Qs اینسپیریشن معرفی شد،خاص و لوکس

comments 0 1398/1/24

زمانی زیادی تا نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 باقی نمانده و برند لوکس نیسان از جدیدترین محصول خود با نام مفهومی Qs اینسپیریشن رونمایی کرد.

مفهومی جدید این برند ژاپنی کاملا شبیه مفهومی دیگر این شرکت با نام QX اینسپیریشن  است که ژانویه سال جاری در نمایشگاه خودروی دیترویت معرفی شده بود. البته کانسپت به نمایش گذاشته در دیترویت یک شاسی بلند بود ،از این رو کانپست جدید اینفینیتی که در قالب یک سدان اسپورت ظاهر شده از بدنه نرم و روان تر بهره می برد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده این کانسپت پیش نمایشی از نسل جدید سدان های Q50 و Q70 می باشد. یکی از عناصر چشمگیر موجود در طراحی Qs اینسپیریشن به نمای جلوی بدون جلوپنجره سنتی مربوط می‌شود. در این بخش بجای جلوپنجره نشان بزرگ و نوشته‌ی اینفینیتی به چشم می‌خورد .چراغ های LED نیز بسیار باریک طراحی شده تا با نمای کلی خودرو هارمونی خاصی داشته باشد.

در تصاویر رسمی منتشر شده ،نمای عقب خودرو وجود ندارد اما برخی تصاویر غیر رسمی در رسانه های چینی نشان می دهد که چراغهای عقب بصورت باریک و افقی طراحی شده است وشیشه عقب کاملا طویل است.

اینفینتی ترجیح داده از قبل از رونمایی کانسپت Qs اینسپیریشن در مورد قوای محرکه اطلاعاتی را منتشر نکند اما اطلاعات بدست آمده نشان می دهد که این سدان لوکس و جذاب از پیشرانه تمام الکترکی  نصب شده در ارتفاع پایین بهره می برد که موجب شتاب بیسار سریع و هندلیک بهترخواهد شد.البته هنوز مطلبی در مورد ظرفیت باتری ها و تعداد موتور های الکتریکی اطلاعاتی در دسترس نیست.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/1/24
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط