icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیونینگ فراری F8 تریبوتو توسط نووتیک،هیجان انگیز وخاص

تیونینگ فراری F8 تریبوتو توسط نووتیک،هیجان انگیز وخاص

comments 0 1399/3/24

محصولات فراری به اندازه ای خاص و جذاب هستند که طرفداران این برند متعقد هستند تیونینگ محصولات این برند گناهی نابخشودنی است.امادر مقابل کمپانی های تیونینگ مطرحی همچون نووتیک وجود دارند که سالها مشغول به این کار هستند. جدیدترین پروژه‌ی این تیونر آلمانی روی جانشین 488 GTB یعنی F8 تریبوتو متمرکز بوده است. اگرچه ظاهر این خودرو تقریباً تغییری نکرده اما بهبودهای قابل‌توجهی در بطن آن وجود دارد.

در آغاز باید گفت رینگ‌های کارخانه جای خود را به رینگ‌های بزرگ‌تر تولید شده توسط ووسن داده‌اند. این رینگ‌ها در جلو از نوع 21 اینچی و در عقب 22 اینچی هستند. همچنین 72 طرح رنگی برای این رنگ‌ها وجود داشته و همچنین می‌توان ظاهر پولیش خورده یا مات را سفارش داد.

تکمیل کننده رینگ‌های جدید سیستم تعلیق با ارتفاع کمتر است که باعث شده این فراری حدود 35 میلی‌متر به زمین نزدیک‌تر شود. اگر مشتریان علاقه‌ای به سیستم لیفت بخش جلو نداشته باشند می‌توانند از خود نوویتک بخواهند که دماغه خودرو را 40 میلی‌متر بالا ببرد.

نوویتک همچنین سیستم اگزوز جدیدی برای این کوپه پرسرعت تولید کرده است. خروجی‌های اگزوز نیز می‌تواند از جنس فولاد ضدزنگ یا فیبر کربن باشد. سیستم یاد شده را می‌توان با مدیریت صدای الکتریکی هم سفارش داد که صدای بهتری تولید کرده و باعث کاهش دمای پیشرانه نیز می‌شود.

نهایتاً به بهترین بخش ماجرا یعنی قلب تپنده F8 تریبوتو می‌رسیم. پیشرانه 8 سیلندر 3.9 لیتری توئین توربوی این خودرو هم‌اکنون قدرت 776 اسبی و گشتاور 882 نیوتون متری دارد که بهبود 66 اسبی و 112 نیوتون متری را نسبت به قبل نشان می‌دهد. این خودرو هم‌اکنون تنها در عرض 2.7 ثانیه از سکون به تندی 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد که دو دهم ثانیه سریع‌تر از مدل استاندارد است. سقف سرعت خودرو نیز از 340 کیلومتر در ساعت فراتر می‌رود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/3/24
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط