icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین جدی شدن تغییر نام فولکس واگن به ولتس واگن

جدی شدن تغییر نام فولکس واگن به ولتس واگن

comments 0 1400/1/10

فولکس‌واگن یک اعلامیهٔ مطبوعاتی در وب‌سایت خود منتشر کرده مبنی بر اینکه نام فولکس‌واگن آمریکا از ماه آوریل به ولتس‌واگن (Voltswagen) تغییر پیدا می‌کند. با توجه به اینکه این اعلامیه چندی بعد از وب‌سایت حذف شد، برداشت اولیه و واضح این است که این یک دروغ آوریل (دروغ سیزده) از سوی فولکس‌واگن برای تبلیغ خودروهای الکتریکی بوده است؛ اما فردی آشنا به برنامه‌های این شرکت که نخواسته نامش فاش شود به اتو نیوز گفته است که این فقط یک دروغ یا شوخی نبوده است و این تغییر دائمی خواهد بود. فولکس‌واگن هنوز هیچ واکنشی در مورد این اظهارات نشان نداده است.

 

اما علیرغم این اظهارات، دلایل زیادی برای تردید در مورد تغییر نام فولکس‌واگن به ولتس‌واگن وجود دارد. مهم‌ترین دلیل اینکه در ادارهٔ ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات‌متحده و سازمان جهانی مالکیت معنوی هیچ ثبت تجاری برای نام ولتس‌واگن وجود ندارد. علاوه بر این، تغییر نام یک برند بسیار هزینه‌بر است زیرا موارد زیادی مثل همهٔ اسناد بی‌شماری که نمایندگی‌ها برای فروش خودروهای فولکس‌واگن استفاده می‌کنند باید تغییر کنند. آیا صرف این همه هزینه برای تغییر یک حرف در نام فولکس‌واگن منطقی خواهد بود؟

 

همچنین هرچند محصولات الکتریکی زیادی از فولکس‌واگن در راه هستند اما این شرکت هنوز خودروهای بنزینی زیادی را در ایالات‌متحده عرضه می‌کند و تنها محصول الکتریکی آن در این بازار در حال حاضر مدل ID.4 است. بعلاوه، مدیرعامل فولکس‌واگن اخیراً گفته است که این شرکت برای مدتی هنوز به پیشرانه‌های درون‌سوز نیاز دارد و گلف، پاسات و تی‌راک هستهٔ اصلی مدل‌های درون‌سوز فولکس‌واگن را تشکیل می‌دهند؛ بنابراین، درحالی‌که این شرکت هنوز محصولات الکتریکی زیادی ندارد، تغییر نام آن به ولتس‌واگن کمی زود به نظر می‌رسد.

برچسب ها:

فولکس واگن
user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1400/1/10
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط