icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی آئودی از S3 اسپرت بک و سدان جدید

رونمایی آئودی از S3 اسپرت بک و سدان جدید

comments 0 1399/5/23

در نخستین روزهای ماه فوریه آئودی پیش نمایش از مدل های داغ و کامپکت S3 را ارائه کرد و حالا زمان رونمایی از آنها فرا رسیده است.  هاچبک و سدان تازه‌نفس و اسپرت آئودی برای بازارهای اروپایی رونمایی شده‌اند و طراحی گیراتری دارند که دلیل آن استفاده از ورودی‌های هوای بزرگ‌تر و چهار خروجی اگزوز است که این‌ها شاخصه تمامی محصولات S آئودی هستند.

در قلب S3 اسپرت‌بک و سدان جدید پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی مشهوری قرار گرفته که قدرت ۳۰۶ اسب بخاری و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متری تولید می‌کند. این نیرو از طریق گیربکس ۷ سرعته S ترونیک به تمامی چرخ ها منتقل می‌شود. صرف‌نظر از بدنه انتخابی، S3 شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۴.۸ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت محدود شده ۲۵۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

نسخه S در مقایسه با مدل‌های سطح پایین‌تر A3 کاهش ارتفاع ۱۵ میلی‌متری را تجربه کرده و از رینگ‌های ۱۸ اینچی استاندارد استفاده می‌کند. رینگ‌های سفارشی ۱۹ اینچی نیز در دسترس هستند و به این مورد باید چراغ‌های جلوی ماتریکس LED را نیز اضافه کرد. مشتریان قادر خواهند بود S3 اسپرت‌بک و سدان جدید را با سیستم تعلیق S اسپرت سفارش دهند که این امر باعث بهبود سواری خودرو در زمان‌های عادی و افزایش چابکی آن در رانندگی‌های اسپرت خواهد شد.

 

کابین خودرو نیز مشابه بدنه بهبودهای ملایمی را نسبت به مدل‌های استاندارد تجربه کرده است. واضح‌ترین تغییر S3 جدید به صندلی‌های اسپرت با پشتیبانی بهتر از بدن مربوط می‌شود. این خودرو همچنین به‌صورت انحصاری از فرمان جدید با پوشش چرم سود می‌برد.

 

آئودی S3 به‌صورت استاندارد در اروپا با پشت آمپرهای دیجیتال ۱۰.۲۵ اینچی عرضه شده و کاکپیت مجازی ۱۲.۳ اینچی با پرداخت مبلغ بیشتر در دسترس خواهد بود. تکمیل کننده پشت آمپرها نیز صفحه مرکزی ۱۰.۱ اینچی خواهد بود.

آئودی S3 در قاره همیشه‌سبز از چند روز دیگر قابل سفارش خواهد بود. مدل اسپرت‌بک در آلمان قدرت ۴۶۳۰۲ یورویی داشته درحالی‌که برای نسخه سدان باید ۴۷۱۷۹ یورو پرداخت کرد. مدل فول ادیشن وان با رنگ بدنه زرد برای مدل هاچبک و رنگ قرمز برای نسخه سدان عرضه شده و از رینگ‌های ۱۹ اینچی، عناصر مشکی و صندلی‌هایی با پوشش چرم ناپا سود می‌برد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط