icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی ام جی از کانسپت سایبرستر پیش از نمایشگاه خودروی شانگهای

رونمایی ام جی از کانسپت سایبرستر پیش از نمایشگاه خودروی شانگهای

comments 0 1400/1/14

ام جی پیش از شروع به کار نمایشگاه خودروی شانگهای از کانسپت سایبرستر Cyberster رونمایی کرد.

 

این خودرو که به منظور نمایش حس اسپورت و احتمال تولید یک خودروی اسپورت در آینده خلق شده رودستری روان و نرم است که برخی ویژگی‌های طراحی آن از مدل نمادین MGB گرفته شده‌اند.

 

در بخش جلوی این کانسپت کاپوتی با زوایای نرم و چراغ‌های جلوی چشم جادویی را می‌بینیم که با روشن شدن باز می‌شوند. ام جی سایبرستر همچنین از سپر جلوی آئرودینامیکی سود می‌برد که احتمالاً هوا را به سمت چرخ ها هدایت می‌کند تا ترمزها بهتر خنک شوند.

 

با حرکت به بخش‌های دیگر می‌توانیم شیشه جلوی کوتاه با فریمی مینیمالیستی را ببینیم. این خودرو همچنین از رکاب‌های جانبی آئرودینامیک و کمری نورانی سود می‌برد که گلگیرهای جلو و درب‌ها را قطع کرده است. از دیگر بخش‌های برجسته می‌توان به پانل‌های عقب عضلانی، رینگ‌های بزرگ و لاستیک‌های میشلین اشاره کرد.

 

در بخش عقب نیز چراغ‌های تیز با لوگوی نورانی ام جی دیده می‌شوند. این خودروی مفهومی همچنین دارای چراغ‌هایی با طرح پرچم بریتانیا و دیفیوزری بزرگ است.

کارل گاتهام کئیر بخش طراحی پیشرفته سایک در لندن گفته است:

سایبرستر کانسپتی برجسته است که نگاهی قدرتمندانه به آینده ام جی دارد و میراث ما را لمس کرده است. مهم‌تر اینکه خودروی موردبحث بر پایه جدیدترین تکنولوژی و طراحی‌ای پیشرفته شکل گرفته است. خودروهای اسپورت جزو DNA ام جی هستند و سایبرستر یک کانسپت بسیار هیجان‌انگیز برای ماست.

ام جی اشاره چندانی به جزئیات این خودرو نکرده اما تائید کرده سایبرستر از معماری تمام الکتریکی سود برده و شعاع حرکتی ۸۰۰ کیلومتری دارد. این خودرو همچنین از ارتباط ۵G و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت زیر ۳ ثانیه سود می‌برد.

user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/1/14
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط