icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین شاسی بلند تمام الکتریکی جدید اینفینیتی در راه است

شاسی بلند تمام الکتریکی جدید اینفینیتی در راه است

comments 0 1397/9/25

اینفینیتی با انتشار یک تیزر ،از رونمایی جدیدترین شاسی بلند خود که از پلت فرم تمام الکتریکی بهره می برد خبر داد. این خودرو قرار است بصورت رسمی در نمایشگاه خودروی دیترویت معرفی گردد.

الکتریکی جدید اینفنیتی که در قالب یک کانپست به نمایش گذاشته خواهد شد نماینگر زبان طراحی جدید این برند ژاپنی برای محصولات الکتریکیش می باشد. با توجه به تصویر منتشر شده تا حدودی جزییات این زبان طراحی مشخص شده است.

در نمای جلوی خودرو چراغهای باریک ال ای دی در کنار جلوپنجره چند ظلعی مشاهده می گردد که در مابین آن لوگو و نام لاتین این برند بصورت نورانی مشخص شده است. همچنین طراحی گیرای شیشه‌ی جلو و خط سقف کوپه از دیگر ویژگی های این زبان طراحی خواهد بود. البته قوس بزرگ چرخ و رینگ ها می تواند تایید کند که در نمایشگاه دیترویت شاهد رونمایی از یک کراس اوور زیبا و قدرتمند خواهیم بود.

اینفینتی اعلام کرده است این پلت فرم الکتریکی دست مهندسان را برای طراحی کابین به روش جدید را باز گذاشته است. اشاره این خودروساز به حذف پییشرانه های سنتی است که باعث می گردد بیشتر ابعاد خودرو به کابین اختصاص داده شود.

کانسپت پرتوتایپ 10 پیل بیچ

طبق اخبار منتشر شده اینفینیتی به غیر از این کراس اوور ، کانسپت پرتوتایپ 10 پیل بیچ را به نمایش خواهد گذاشت. اقدامات فوق این برند جهت الکتریکی سازی سبد محصولاتش تا سال 2021 خواهد بود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/9/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط