icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین لو رفتن لوگوی جدید نیسان

لو رفتن لوگوی جدید نیسان

comments 0 1399/1/2

در یکی دو سال اخیر خودروسازان برتر جهان در حال ارتقا لوگوی خویش در جهت مدرن جلو دادن محصولات خود هستند. پس از فولکس واگن ،کیا ،بی ام و حالا نوبت نیسان رسیده تا دستی به سر و روی لوگو خود بکشد.

به تازگی لوگوی جدید نیسان ژاپن در برخی کشورهای دنیا ثبت تجاری شده است. این لوگو مینیمالیستی تر از قبل بوده و طرح کرومی شبیه‌سازی و ظاهر سه‌بعدی قبلی را ندارد.

در لوگوی جدید این خودروساز ژاپنی شاهد طرح دو بعدی و مونوکروماتیکی هستیم که فونت خاصی داشته و قوس‌های بالایی و پایین هم نوشته نیسان را احاطه کرده‌اند. این لوگوی جدید ظاهر گرد و مرکزی قبلی را حفظ کرده اما نشان دهنده‌ی تکامل نسبت به قبل است. همین موضوع ما را به یاد دیگر خودروسازان از جمله ب ام و می‌اندازد که در تلاش برای ایجاد تصوری مدرن‌تر از خود هستند. البته ما فکر می‌کنیم لوگوی جدید نیسان بهتر از ب ام و می‌باشد.

البته لوگوی جدید نیسان اولین بار در نمایشگاه توکیو 2019 و در کانسپت نیسان آریا دیده شد. این نشان نورانی کاملاً مشابه نمونه‌ای است که می‌بینیم و شاید به زودی آن را روی محصولات این برند ژاپنی ببینیم.

نسل بعدی نیسان Z نیز احتمالاً از برندی جدید استفاده خواهد کرد زیرا این برند در کانادا و نیوزلند ثبت شده است. البته برخلاف لوگوی جدید نیسان، لوگوی Z به تاریخچه این برند اشاره دارد. برخلاف نشان کنونی محصولات اسپورت نیسان، نشان جدید Z دارای فونت خاص Z با خطی در وسط بوده و تقریباً مشابه لوگوی 240Z سال 1971 می‌باشد.

شاید لوگوی جدید Z اشاره‌ای به طرح رتروی محصولات جدید نیسان باشد. مدل‌های فعلی دارای چراغ‌های بومرنگ مانند و بخش عقب پهن هستند ولی در کل از مد افتاده به نظر می‌رسد و شاید استفاده از طراحی ساده‌تر و خاص‌تر از محصولات Z جدید باعث افزایش محبوبیت آن‌ها شود.

نسل بعدی خودروی اسپورت نیسان شاید در طول یک یا دو سال آینده معرفی شود اما چیزی به‌صورت رسمی اعلام نشده است

برچسب ها:

نیسانلوگو
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/1/2
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط