icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مک لارن ۷۶۵LT استراتا معرفی شد

مک لارن ۷۶۵LT استراتا معرفی شد

comments 0 1399/7/16

به استثنای قیمت فوق‌العاده بالای ۳۵۸ هزار دلاری، مک لارن ۷۶۵LT خودرویی بسیار دوست‌داشتنی است. این محصول مک لارن بسیار سریع بوده و ظاهرش نیز شبیه خودروهای فیلم‌های علمی تخیلی می‌باشد. طراحی آوانگارد این هیولا باعث شده ۷۶۵LT سریعاً از محصولات پایه‌تر این برند متمایز گردد. البته شاید این خودرو به اندازه سنا یا اسپیدتیل برجسته نباشد اما قطعاً ارزش قیمت بالایش را دارد.

ثروتمندانی که به دنبال خرید چنین سوپرکارهایی هستند به ندرت مدل‌های پایه را انتخاب می‌کنند و قطعاً نگاهی به لیست آپشن ها خواهند داشت. یک درصدهای جامعه می‌توانند سری به بخش عملیات ویژه مک لارن یا همان MSO زده و از نظر شخصی‌سازی در این بخش محدودیتی وجود ندارد و این ۷۶۵LT استاراتا که مشاهده می‌کنید مثال بارز چنین موضوعی است.

رنگ قرمز و مشکی خودرو را می‌بینید؟ این رنگ هریتیج ممفیس قرمز و چری بلک نام داشته و MSO برای تولید آن ۴۵۰ ساعت زمان صرف کرده است! زمانی که به پشت رینگ‌ها نگاه کنید موارد خاص بیشتری را خواهید دید زیرا کالیپرهای ترمز قرمزرنگ خودنمایی می‌کنند. شاید مورد برجسته‌تر دیگر ورودی هوای فیبر کربنی روی سقف باشد که هوای تازه را به نیروگاه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی این خودرو می‌رساند.

MSO همچنین کابین را آراسته است. این نسخه ویژه دارای گرافیک استاراتا و لوگوی MSO روی پشت‌سری‌ها بوده و رکاب‌های داخلی نیز عناصر فیبر کربنی را پذیرا شده‌اند. طرح قرمزرنگ بدنه در کابین نیز بکار رفته و آن را می‌توان روی پدال شیفترها و دیگر بخش‌ها دید.

گرافیک استاراتا حتی روی کلیدهای خودرو نیز نقش بسته و این فرایند ۱۴ ساعت زمان برده است.

برچسب ها:

مک لارن
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/7/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط