icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نمایشگاه خودروی نیویورک مکانی برای معرفی اینفینتی Q50 سیگنیچر ادیشن

نمایشگاه خودروی نیویورک مکانی برای معرفی اینفینتی Q50 سیگنیچر ادیشن

comments 0 1398/1/24

اینفینیتی تایید کرده است که سدان اسپورت Q50 سیگنیچر ادیشن  را در نمایشگاه خودروی نیویورک 2019 به همراه خود خواهد آورد.

این محصول ژاپنی که با 5 رنگ مختلف عرضه خواهد شد،  وچه تمایز آن با نسخه استاندارد به مواردی چون به نمای جلو و عقب اسپورت، نشان سیگنیچر ادیشن روی صندوق‌عقب و رینگ‌های 19 اینچی منحصربه‌فرد باز می گردد.

کابین Q50 سیگنیچر ادیشن  نیز دستخوش تغییراتی شده است بطوریکه تریم آلومینیوم، صندلی‌های چرمی و طیف وسیعی از تجهیزات استاندارد و سفارشی بخش از این تغییرات برشمرده می شود.مشتریان این خودرو می توانند از تجهیزاتی نظیر صندلی‌های جلو و غربیلک فرمان گرم شونده، ناوبری، تشخیص صوتی و استارت از راه دور پیشرانه بهره مند شوند

قابل ذکر تجهیزات ایمنی که در نسخه استاندارد بصورت سفارشی قابل عرضه است در این نسخه خاص بصورت استاندارد حضور دارد. از جمله‌ی این تجهیزات می‌توان به پایش نقاط کور، هشدار ترافیک عقب، پیشگیری از برخورد عقب، تشخیص اشیای متحرک و حسگرهای پارک جلو و عقب اشاره کرد.

قوای محرکه اینفینتی Q50 سیگنیچر ادیشن  پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3 لیتری توئین توربویی است که قدرتی برابر با 300 اسب بخار را در اختیار چرخ ها قرار می دهد.میزان مصرف سوخت این خودرو با پیشرانه مذکور 8.1 لیتر در بزرگراه ها اعلام شده است.

اینفینتی چند روز پیش کانسپت جدیدی با نام Q اینسپیریشن کانسپت را معرفی کرد که در نمایشگاه خودروی نیویورک شاهد آن خواهیم بود بازدیدکنندگان از غرفه‌ی اینفینیتی همچنین می‌توانند نگاهی نزدیک‌تر به کل محصولات این برند همچون Q50 و Q60 رد اسپورت 400، Q70L، QX50 و… داشته باشند.

در خلا برگزاری این نمایشگاه با پردیس خودرو همراه باشید تا از جدیدترین اخبار نمایشگاه خودروی نیویورک مطلع گردید.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/1/24
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط