icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین وقتی شوخی هالووین برای بی ام و گران تمام شد

وقتی شوخی هالووین برای بی ام و گران تمام شد

comments 0 1398/8/11

جشن هالوین در بسیاری از کشورهای جهان هر ساله برگزار می گردد و مردم با پوشیدن لباس های متفاوت اقدام به شوخی پرداخته و این روز را جشن می گیرند .اما این شوخی برای بی ام و بسیار گران تمام شد چرا که باوریایی ها در حساب توییتری خود با انتشار تصویری با رقیب دیرینه خود شوخی نمودند.اما جواب مرسدس بنز بسیار دندان شکن بود .

ب‌ام‌و همه‌چیز را با انتشار توئیتی خنده‌دار درباره مرسدس آغاز کرده است. در توئیت این خودروساز آمده است:

حالا هر خودرویی می‌تواند لباس ابرقهرمان موردعلاقه خود را به تن کند!

حساب کاربری دایملر برای پاسخ دادن به توئیت ب‌ام‌و حتی نیازی به استفاده از تصویر نداشته و به گفتن این جمله کوتاه بسنده کرده است:

لباس خوبی است ب‌ام‌و. لباسی واقعاً ترسناک! مخصوصاً آن جلوپنجره…

این جملات ساده همه‌چیز را تمام کرده است؛ اما خب بحث به همین‌جا ختم نشده و سیلی از پاسخ‌های آمیخته با شوخی و طعنه توسط کاربران توئیتر به راه افتاده است.

 

اگر با شوخی‌ای که دایملر انجام داده آشنا نیستید باید بدانید که طراحان ب‌ام‌و طی چند سال اخیر و روی محصولات جدید شرکت از جلوپنجره‌ای بسیار بزرگ استفاده کرده‌اند. این روند با کراس اوور X7 آغاز شده اما ابعاد بزرگ آن در این شاسی‌بلند خیلی به چشم نیامده چراکه X7 خودش ابعاد بزرگی دارد؛ اما سری 7 هم دارای چنین جلوپنجره‌ای بوده و البته خیلی هم با کلیت بدنه هماهنگی ندارد. کانسپت 4 و تصویر لو رفته از نسل بعدی سری 4 نیز دارای چنین قطعه‌ای هستند و طرفداران ب‌ام‌و واکنش‌های زیادی به این روند نشان داده‌اند.

البته توئیت مرسدس می‌تواند تا سال‌ها در ذهن هر خودروسازی که به دنبال طراحی دوقطبی محصولات خود باشد به خوبی بماند.

آدریان فن هوی دونک مدیر طراحی ب‌ام‌و از دماغه بزرگ محصولات این برند دفاع کرده و گفته که این شرکت استایل محصولات خود را به تکامل می‌رساند و مشتریان نیز از آن‌ها خسته نمی‌شوند. جهت‌گیری جدید ب‌ام‌و روی استفاده از فرم‌های برجسته از جمله جلوپنجره بزرگ تأکید دارد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/8/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط