icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بی وای دی -کارمانیا

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بی وای دی -کارمانیا

شرایط نقد و اقساطی محصولات بی وای دی توسط کارمانیا بصورت متنوع ارائه می گردد .این شرکت کرمانی در طول سال شرایط اقساطی بی وای دی f3،شرایط فروش اقساطی بی وای دی s6،شرایط فروش اقساطی بی وای دی تانگ،شرایط فروش اقساطی بی وای دی سانگ را برگزار کرده و شما می توانید در این صفحه بصورت لحظه ای از شرایط فروش نقد و اقساطی شرکت کارمانیا مطلع شوید.

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بی وای دی -کارمانیا

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بی وای دی -کارمانیا

شرکت BYD در سال 1995 فعالیت خود را در زمینه تولید باتری­های قابل شارژ در چین و با 20 نفر آغاز نمود. نام این شرکت سرواژه های شعار آن Build Your Dreams‌ به معنای رویاهایت را بساز است. بی وای دی پیشروترین شرکت چینی در خصوص گسنرش محصولات برقی و هایبریدی بوده اما خودروهای ارزان قیمت این شرکت نظیر بی وای دی سانگ ،بی وای دی f3 و بی وای دی s6 در بسیاری از بازارهای جهان عرضه می گردد.کمپانی بی وای دی قدرتمندترین خودروی شهری و هایبریدی جهان با 505 اسب بخار را تولید کرده که در ایران بزودی شاهد آن خواهیم بود. وب سایت پردیس خودرو شرایط فروش محصولات بی وای دی  را در  ذیل این صفحه جمع آوری کرده است تا کاربران بطور دائم به کلیه شرایط فروش کارمانیا دسترسی داشته باشند.

نمایندگی های برگزیده شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات بی وای دی -کارمانیا (VIP)

 • 1397/8/5

  شرایط فروش بی وای دی S6 اعلام شد/آبان ماه 97

  پردیس خودرو-شرکت کارمانیا که بدلیل شرایط فعلی صنعت خودروی کشور مدتی شرایط فروش محصولات خود را متوقف کرده بود ،به منظور رفاه حال مشتریان خودرو در جدیدترین بخشنامه خود شرایط فروش بی وای دی S6 را اعلام کرد.علاقمندان به خرید این خودرو باید در هنگام ثبت نام مبلغ 125 میلیون تومان را واریز نماید و در خرداد 98 منتظر دریافت خودروی خود باشند. قابل ذکر است سود مشارکت برابر با 18 درصد و سود انصراف12 درصد در نظر گرفته است.

  شرایط فروش بی وای دی S6 آبان ماه 96

   

  قابل ذکر است کارمانیا در نشست خبری هفته گذشته خود اعلام کرد که این شرکت به منظور تامین آسایش مشتریان خود به میزان زیادی و برای مصرف یکسال و نیم آینده قطعات یدکی محصولات بی وای دی را تامین کرده است .

  کارمانیا به تعهداتش عمل می کند،خط تولید جناب اس 7 راه اندازی شد

 • 1397/8/5

  شرایط فروش مشارکت در تولید بی وای دی F3 اعلام شد

  پردیس خودرو-بی وای دی F3 یکی از آخرین محصولاتی این برند چینی بود که توسط کارمانیا به بازار ایران معرفی شده بود .اما مشکلات بوجود آمده  بدلایل شرایط حاکم بر کشور باعث گردید علی رغم استقبال زیاد تنها تعداد محدودی از این سواری بدست مشتریان برسد و مابقی خریداران از رسیدن به خودرو خود بازماندند.

  از همین رو شرکت کارمانیا در نشست خبری هفته گذشته خود اعلام کرد در حال فائق آمدن بر مشکلات داخلی و خارجی بوجود آمده است و تا سه ماه آینده خط تولید بی وای دی F3 را مجددا فعال خواهد نمود تا مشتریان این بخش از بازار بتوانند دوباره برای خرید این خودرو اقدام نمایند.

   

  شرایط فروش بی وای دی F3

   

  حالا نیز این شرکت در بخشنامه جدید خودرو امکان خرید بی وای دی F3 را تحت عنوان مشارکت در تولید را مهیا نموده است. علاقمندان به خرید این خودرو باید در زمان ثبت نام 65 میلیون تومان را واریز نمایند و در خرداد 97 منتظر دریافت اتومبیل خود باشند. همچنین سود مشارکت برابر با 17 درصد و سود انصراف برابر با 12 درصد اعلام شده است.

   

  بهتر است بخوانید:

  کارمانیا به تعهداتش عمل می کند،خط تولید جناب اس 7 راه اندازی شد

  معرفی و نقد و بررسی مشخصات فنی بی وای دی F3

   

 • 1397/3/28

  شریط فروش جدید بی وای دی S7 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"با توجه به استقبال گسترده مشتریان از دور قبل پیش فروش این خودرو کارمانیا به منظور تامین نیازهای بازار دور جدید پیش فروش بی وای دی S7 را آغاز کرد. در این شرایط فروش مبلغ 70 میلیون بعنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و خریداران می توانند اتومبیل خود را در دی ماه سال جاری تحویل بگیرند.

   

  شرایط فروش بی وای دی بی وای دی S7/تیرماه 97

 • 1397/3/23

  شرایط فروش بی وای دی S7 و S6 ویژه عید فطر97+جدول

  به گزارش پایگاه خبری" پردیس خودرو" در ابلاغیه این شرکت ،بی وای دی S6 با قیمت قطعی  125 میلیون و 700 هزار تومان و با موعد تحویل در مهره ماه 97 به دو صورت نقد و اقساط عرضه می گردد.این شرکت در روش نقدی مبلغ 2 میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته است که این تخفیف برای خریداران اقساطی برابر با 1 میلیون تومان خواهد بود.همچنین علاقمندان به خرید بی وای دی S6 می توانند موعد باز پرداخت اقساط را بین 6 تا 36 ماه انتخاب نمایند.

  کارمانیا همچنین دور جدید پیش فروش شاسی بلند جذاب بی وای دی S7 را آغاز کرده است که علاقمندان به خرید این خودرو باید در ابتدا مبلغ 70 میلیون تومان را در وجه شرکت واریز نمایند و در آذر ماه منتظر دریافت اتومبیل خود باشند.

  بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت، طرح بدون اطلاع قبلی بسته خواهد شد.

  جدول فروش بی وای دی S6 و S7 ویژه عید فطر

   

  شرایط فروش بی وای دی S6 وS7 عید فطر 97

   

 • 1397/2/26

  شرایط فروش بی وای دی S6 و S7 اعلام شد/خرداد 97

  در این طرح شرایط فروش خودروی BYD S7 با شرایط مشارکت در فروش و پیش پرداخت 700,000,000 ریال و موعد تحویل آذرماه با سود مشارکت 21 درصد و نیز شرایط فروش خودروی BYD S6 با پیش فروش نقدی و قیمت قطعی 1,147,000,000 ریال و موعد تحویل تیرماه، ارائه شده است.

  همچنین شرایط پیش فروش اقساطی نیز با قیمت قطعی 1,147,000,000 ریال با اقساط 6 تا 36 ماهه و نرخ سود تسهیلات 0 تا 20 درصد نیز قابل ارائه می باشد.

  تعداد فروش این طرح محدود می باشد و بدیهی است در صورت تکمیل ظرفیت، طرح بدون اطلاع قبلی بسته خواهد شد.

   

  شرایط فروش بی وای دی S6 S7 ویژه ماه رمضان

 • 1397/2/18

  شرایط فروش بی وای دی S6 اردیبهشت 97

  در این  طرح خریداران می‌توانند در مرحله اول دو مبلغ 30 و 40 میلیون تومان را به عنوان ودیعه به شرکت پرداخت کنند. در مرحله دوم، خریدار باید در 27 خرداد مبلغ 25 و 40 میلیون تومان دیگر را برای تکمیل وجه پرداخت کند.

  مدت زمان بازپرداخت در این طرح 6 الی 36 ماه است و مبلغ اقساط ، نزخ سود تسهیلات برای هر کدام از مبالغ ودیعه متفاوت خواهد بود.

  گفتنی است پرداخت مرحله دوم به صورت چک و اولین چک اقساط 4 ماه پس از دعوتنامه دریافت می‌شود.

   شرایط فروش خودرو بی وای دی s6

  برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط فروش خودروهای BYD S6  به وب سایت خودروسازی کارمانیا به آدرس  https://karmania-auto.ir  مراجعه نمایید.

 • 1397/2/9

  شرایط فروش نقد و اقساطی بی وای دی S6/اردیبهشت 97

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو "بر اساس اعلام شرکت BYD S6 با پیش فروش نقدی و قیمت قطعی ۱۱۴/۷۰۰/۰۰۰ تومان و موعد تحویل تیرماه عرضه می شود. خریداران می توانند خودرو را با پیش پرداخت تک مرحله‌ای ۵۷ میلیون و دو مرحله‌ای ۲۰ و ۱۵ میلیون تومان خریداری نمایند . سود مشارکت در پیش فروش نقدی ۱۵ و ۱۷ درصد و سود انصراف نیز ۲۱ درصد می باشد.
  شرکت کارمانیا همچنین شرایط پیش فروش اقساطی BYD S6 را با اقساط ۶ تا ۳۶ ماهه و نرخ سود تسهیلات ۰ تا ۲۰ درصد و پرداخت دو مرحله ای فراهم کرده است که مرحله اول پیش پرداخت ۳۰ و ۴۰ میلیون تعیین شده است.

  این طرح فروش از تاریخ ۸ اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت ۹۷ در صورت عدم تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

  بی وای دی S6

 • 1397/1/22

  شرایط نقد و اقساطی بی وای دی S6 اعلام شد/ویژه عید مبعث

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بی وای دی S۶ شاسی بلند چینی تازه وارد بازار که توسط شرکت کارمانیا وارد بازار شده است.

  شرایط فروش بی وای دی S6 ویژه عید مبعث

 • 1396/12/17

  شرایط پیش فروش نوروزی بی وای دی s6 اعلام شد

  شرکت خودروسازی کارمانیا در طرحی خودروی BYD S6 را با پیش فروش نقدی، قیمت قطعی 1،057،000،000 ریال، با موعد تحویل اردیبهشت 97 و سود مشارکت 18 و 15 درصد عرضه می نماید.

   

  بی وای دی s6

   

 • 1396/11/18

  شرایط فروش اقساطی بی وای دی S6 ویژه بهمن 96 اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در ابلاغیه این شرکت بی وای دی S6 با قیمت قطعی 105 میلیون 700 هزار تومان و با موعد تحویل اردیبهشت 97 به فروش می رسد.

   

  شرایط فروش بی وای دی S6 ویژه بهمن 96

خودروهای این شرکت