icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو بد عهدی ریگان موتور همچنان ادامه دارد

بد عهدی ریگان موتور همچنان ادامه دارد

مشتریان شرکت «ریگان خودرو» خواستار رسیدگی نهاد‌های نظارتی و وزارت صمت به بدعهدی دوساله این شرکت در تحویل خودرو‌های ثبت نامی شدند.

دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"به نقل از صداوسیما یکی از ثبت نام کنندگان خودروی کوپا که متعلق به شرکت ریگان خودروست در تماس با تحریریه اقتصادی خبرگزاری صداوسیما گفت: شرکت ریگان خودرو از فروردین و اردیبهشت سال ۹۷ اقدام به پیش فروش خودرو کوپا با تعهد تحویل‌های مختلف کرده که طولانی‌ترین آن‌ها ۱۸۰ روز کاری بوده است.

وی گفت: این شرکت پس از ۱۸۰ روز کاری به جای تکمیل وجه که در آن زمان با مبلغی حدود ۶۵ میلیون تومان باید انجام می‌شد، به بهانه تحریم، افزایش نرخ ارز، نرسیدن قطعات، نداشتن خودرو و ناقص بودن خودرو‌های تولید شده در کارخانه با وعده‌هایی خریداران را به هفته‌های بعدی امیدوار می‌کردند؛ این وعده‌ها تا اردیبهشت سال ۹۸ ادامه داشت تا اینکه در این ماه، ریگان خودرو از مشتریان خواست تا ثبت نام خود را با مبلغ اعلامی حدود ۲۳۰ میلیون تومان (به جای ۷۵ میلیون تومان) تکمیل وجه کنند که این عمل با اعتراض خریداران مواجه شد، اما شرکت با بهانه‌های مختلف و اینکه تعداد محدودی خودرو موجود است، برخی خریداران را متقاعد به تکمیل وجه کرد.

به گفته وی، تاکنون حدود دو سال از زمان ثبت نام و یک سال از زمان تکمیل وجه برخی از خریداران می‌گذرد و هنوز از تحویل خودرو خبری نیست و حتی شرکت حاضر نیست پول مشتریان را پس دهد.
مشتریان ریگان خودرو خواستار رسیدگی وزارت صمت و قوه قضاییه به موضوع پیش فروش‌های بدون پشتوانه برخی شرکت‌های خودرویی شدند.

برچسب ها:

تخلف خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب