icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو خودرو باید با قیمت معقول به دست مصرف کننده برسد

عضو کمیسیون صنایع :

خودرو باید با قیمت معقول به دست مصرف کننده برسد

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: خودرو باید با قیمت معقول به دست مصرف کننده نهایی برسد نه با این قیمتی که در بازار آزاد موجود است.

چهارشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو-محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به سوالی درباره تدابیر مجلس برای مهار رشد قیمت خودرو، گفت: همیشه منتقد افزایش قیمت خوردو بوده‌ایم و تلاش کرده‌ایم مانع از افزایش آن شویم.
وی افزود: خودرو باید با قیمت معقول به دست مصرف کننده نهایی برسد نه با این قیمتی که در بازار موجود است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر قرار است برای توزیع خودرو میان افراد قرعه کشی یا هر اقدام دیگری انجام شود، باید خودرو به دست کسانی برسد که می خواهند برای اولین بار از آن بهره‌مند شوند، همچنین مردم باید مطمئن باشند که این قرعه‌کشی بر اساس واقعیت صورت می‌گیرد نه اینکه ثبت نام اینترنتی انجام شود ولی معلوم نباشد این محصول به دست چه کسانی می‌رسد.

وی گفت: افزایش قیمت خودرو با توجه به نرخ فعلی دلار اجتناب ناپذیر است، مگر اینکه دلار 4 هزار و 200 تومانی در اختیار خودروسازان قرار گیرد، اما اگر این اتفاق نیفتد، حتما شاهد افزایش قیمت این محصول خواهیم داشت.

نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به شرایط بازار ممکن است برخی از خودروسازان به فساد آلوده شده و این محصول را به کسانی دهند که برایشان سود بیشتری داشته باشد.

برچسب ها:

قیمت خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب