icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو پاسخ مدیر عامل سایپا به کاهش قیمت ها چه بود؟

پاسخ مدیر عامل سایپا به کاهش قیمت ها چه بود؟

مدیر عامل سایپا ضمن اعلام نبود خودروی مازاد در انبار های این شرکت به سئوالی مبنی بر کاهش قیمت ها پاسخ شفافی ارائه نداد.

سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو:مدیر عامل سایپا ضمن اعلام نبود خودروی مازاد در انبار های این شرکت به سئوالی مبنی بر کاهش قیمت ها پاسخ شفافی ارائه نداد.

 

 

 

 به گزارش پایگاه خبری  "پردیس خودرو" مهدی جمالی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درخصوص محصولات جدید این شرکت، گفت: ان شاء الله خبرهای خوبی در راه است، اجازه بدهید مطالعات انجام شود بعد دراین خصوص اطلاع رسانی انجام می شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درخصوص انتشارعکس های ماهواره ای مبنی بر وجود خودروهای بسیار در انبارهای شرکت‌های خودروسازی افزود: خودروی اضافه ای در انبارهای شرکت سایپا وجود ندارد  و عکس هایی که عنوان می شود، صحت ندارد.

جمالی درخصوص احتمال کاهش قیمت خودرو گفت: باید توجه داشت مواد اولیه ساخت خودرو با دلارهای حدود 3000 تومانی تامین شده است.

وی درپاسخ به این سوال مبنی براینکه دستمزد کارگران و انرژی مورد نیاز کارخانه‌های  خودروسازی در سال های گذشته با ریال افزایش یافته بنابراین آیا استدلال شما مبنی بر ارتباط قیمت خودرو با نرخ ارز صحیح است؟ گفت: حقوق و دستمزد کارکنان شرکت‌های خودروسازی درحدود 5 درصد از قیمت تمام شده خودرو را شامل می شود.

جمالی با بیان اینکه فولاد مورد استفاده درساخت خودرو با قیمت بین المللی در بورس ارائه می شود، افزود: از دانش مدیریت صنعتی در شرکت سایپا استفاده می شود و بهای تمام شده با دقت محاسبه می شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه به چه دلیل تیراژ تولید را بالا نمی برید، گفت: به دلیل محدودیت منابع مالی تیراژ تولید خودرو بالا نرفته است. بنابراین باید حمایت های مالی لازم انجام شود.

 

برای دریافت آخرین اخبار صنعت خودری ایران و جهان  و پیوستن به  کانال اختصاصی تلگرام  پردیس خودرو اینجا کلیک کنید

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب