icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو پیکاپ جک T8 کرمان موتور آماده ورود به بازار ایران شد

پیکاپ جک T8 کرمان موتور آماده ورود به بازار ایران شد

بر اساس اخبار بدست آماده شرکت کرمان موتور قصد دارد بزودی عرضه جدیدترین محصول خود در قامت یک پیکاپ را آغاز نماید. انتشار تصاویر سال گذشته پیکاپ جک T8 در محوطه این خودروساز کرمان مشخص می نماید که مراحل تست و مقدمات تولید این خودرو در انتهای مسیر خود است.

پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

شرکت کرمان موتور که تاکنون در عرضه خودروهای سدان و SUV موفق عمل کرده است، برای روز شنبه مورخ 2/3/99 کمپین اینستاگرامی جدیدی خود رامعرفی خواهد کرد و در جریان این کمپین که در جهت طراحی پوستر پس زمینه خودروهای این شرکت است، عکس های جک T8  نیز به چشم می خورد. به نظر می رسد تصمیم شرکت کرمان موتور در تولید این خودرو جدی شده است. حالا باید تا روز شنبه صبر کنیم ببینیم جک T8  در این کمپین اینستاگرامی شرکت می کند یا خیر و آیا این نوید حضور یک محصول جدید در بازار است.

پیکاپ جدید کرمان موتور

حال کرمان موتور قصد دارد یک پیکاپ جدید را وارد بازار نماید این سئوال پیش می آید که یا خرید یک پیکاپ منطقی به نظر می رسد؟

تا به حال به داشتن یک خودروی پیکاپ فکر کردید؟در سال های اخیر داشتن یک پیکاپ لزوما به معنی این نبوده که صاحب خودرو  تنها برای جا به جایی  اسباب و وسایل از آن استفاده می کند.

پیکاپ جدید کرمان موتور

 بلکه مزیت های پیکاپ ها نسبت به سایر خودروهای سواری و ون باعث شده دسته ای از افراد این خودروهای چند منظوره را به عنوان خودروی خانواده انتخاب کنند. امکان یدک کشیدن وسایل و ابزار با حفظ امنیت و سلامت سرنشینان و خودروهای کناری از مزایا داشتن یک پیکاپ است. قابلیت گذر بسیار راحت تر از جاده ها و زمین های ناهموار را نسبت به سایر خودروها دارند، این مزیت سبب شده  افراد آفرودباز و هم کسانی که فعالیت های کاریشان در شهر و جاده های استاندارد نیست پیکاپ را ترجیح دهند. غالبا پیکاپ ها نسبت به خودروهای سواری ایمن تر هستند و امنیت جان سرنشینان را بهتر تامین می کنند.

پیکاپ جدید کرمان موتور

این ویژگی ها سبب شده در سال های اخیر خانواده های بیشتری به خودروهای پیکاپ نظر مثبت داشته باشند. با اینحال در ایران نبود تنوع عرضه، قیمت های بالا و نبود خدمات پس از فروش مناسب سبب شده همچنان بعضی ها در خریدشان دچار تردید شوند که به نظر می رسد این مشکلات برطرف خواهد شد.

 

برای آشنایی بیشتر با پیکاپ T8 ،جدیدترین محصول کرمان موتور اینجا کلیک کنید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب