icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو ۲ هزار دستگاه «دنا» آماده تحویل به مردم

۲ هزار دستگاه «دنا» آماده تحویل به مردم

مدیرعامل ایران خودرو اظهار داشت: بیش از ۲ هزار دستگاه دنا تولید شده و در کف کارخانه است و به محض اینکه دنا قیمت گذاری شود، به مردم تحویل می‌دهیم.

یکشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو"پردیس خودرو"فرشاد مقیمی درباره دلایل عدم تحویل خودروهایی که مردم در طرح مشارکت ایران خودرو در سال 97 ثبت نام کرده‌اند،‌ اظهار داشت: یکسری از خودروهایی که هنوز تحویل نشده‌اند دیگر امکان تولید آنها در کشور وجود ندارد و نمی‌توان تولید و تحویل داد.

مدیرعامل ایران خودرو در پاسخ به این سوال که برخی از خودروهای تحویل داده نشده از آن سال متعلق به دنا است یعنی دیگر امکان تولید دنا در کشور نیست، ادامه داد: دنا از خودروهایی تحویل داده نشده سال 97 نیست. بیش از 2 هزار دستگاه دنا تولید شده و در کف کارخانه است و به محض اینکه دنا قیمت گذاری شود، به مردم تحویل می‌دهیم.

مقیمی افزود: دنا جزو خودروهایی است که قیمت ندارد و تحویل 2 هزار خودرو دنا جزو تعهدات سال 99 خواهد بود.

وی با بیان اینکه با یک رژیمی تعهدات سال‌های گذشته را تحویل می‌دهیم، گفت: حدود 178 هزار تعهد معوق داشتیم که نتوانسته بودیم آنها را تحویل دهیم،‌ تا به امروز به تدریج این سفارشات را تحویل داده‌ایم و رسیده‌ایم به تحویل خودرو به افرادی که برای خرید چند خودرو ثبت نام کرده‌اند.

مدیرعامل ایران خودرو تاکید کرد: در مردادماه 41 هزار خودرو را تجاری کرده‌ایم و تا پایان متعهد هستیم که 500 هزار خودرو را تحویل بازار دهیم.

وی ادامه داد:‌ تا به امروز 190 هزار خودرو تولید کرده‌ایم که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 54 هزار دستگاه افزایش تولید داشته‌ایم.

مقیمی درباره خودروهای کف پارکینگ که معطل تامین قطعه هستند یا نقص دارند، گفت: هفته گذشته که تعطیلات تابستانه بود 26 هزار و 871 خودرو که کف پارکینگ بود را توانستیم تجاری کنیم و تا تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی این آهنگ ادامه خواهد داشت تا تیراژ خودروهای کف پارکینگ به حداقل برسد.

برچسب ها:

تحویل خودرو
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب