icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو زمان و قیمت پیش فروش KMC K7 اعلام شد+کاتالوگ

زمان و قیمت پیش فروش KMC K7 اعلام شد+کاتالوگ

شرکت کرمان موتور همزمان با اعلام شرایط فروش جدید KMC K۷، صفحه مشخصات فنی ،امکانات و کاتالوگ این محصول را به بخش محصولات وب سایت رسمی این شرکت اضافه کرد. کرمان موتور شعار " آرامش در کالبدی سرکش" را برای این محصول جدید انتخاب کرده است.

دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ 0 comments

متن کامل خبر :

پایگاه خبری"پردیس خودرو"-کراس اوور جدید kmc k7 یکی از محصولات جدید و رده بالای بازار خودروهای تازه وارد چینی است که از زبان طراحی روز بهره می برد و همین موضوع آن را از دیگر رقبا متمایز می کند. چراغ های باریک روشنایی در روز در جایگاهی که عادت به قرارگیری چراغ اصلی خودرو در آن نقطه را داشتیم مهمترین مشخصه این سبک جدید طراحی است.

از مهمترین نکات قابل توجه در مشخصات فنی k7 می توان به درج دو قدرت 171 و 161 اسب بخار اشاره کرد که در کنار قدرت 161 اسب بخاری عبارت استاندارد یورو5 درج شده است و در منابع اصلی، قدرت نسخه یورو6، 171 اسب بخار اعلام شده است. K7 با این مشخصات فنی یکی از قوی ترین 1.5 لیتری های توربو بازار است و عمده رقبای آن حدود 10 اسب بخار قدرت کمتر ارائه می کنند.

شرکت کرمان موتور از صبح روز دوشنبه 21 تیرماه، پیش فروش این خودرو با قیمت قطعی 950 میلیون تومان و موعد تحویل دی ماه 1400 را آغاز خواهد کرد.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب