icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تجربه رانندگی با سرعت 333 کیلومتر در ساعت با آئودی R8 +فیلم

تجربه رانندگی با سرعت 333 کیلومتر در ساعت با آئودی R8 +فیلم

comments 0 1397/1/23

آئودی R8 را براستی باید یک سوپر کار روزمره دانست که علی رغم داشتن تمامی شاخصه های یک سوپر کار مانند سرعت زیاد و شتاب بالا می تواند با کابین راحت و جادار خود مشخصات یک خودروی دو نفره شهری را در اختیار مالکش قرار دهد.

آئودی R8  از پیشرانه 5.2 لیتری  V10 با بیشنه قدرت 610 اس بخار و حداکثر گشتاور 560 نیوتن بر متر بهره می برد .قدرت موتور  فوق توسط جعبه دنده اتوماتیک کلاچ  دوبل به چرخها منتقل می گردد. این توانایی فنی باعث خواهد شد که آئودی در مدت زمان 3.2 ثایه سرعت خود را به 100 کیلومتر در ساعت برساند و این شتاب را تا سرعت 333 کیلومتر در ساعت حفظ نماید.

تمامی اعداد و ارقام فوق بر روی کاغذ بوده و تفکر اینکه این خودروئی به چه مقدار سریع است و چگونه می شود در جاده های برون شهری سرعت این خودرو را به 333 کیلومتر در ساعت برسد بسیار سخت و دشوار است . البته گروهی معروف در آمریکا این تجربه را بدست آورده و ویدئوی این تجربه هیجان انگیز را به اشتراک گذاشته است.

با توجه به دوربین کار گذاشته شده پشت پنل فرمان مشخص است که اعداد اعلامی توسط کارخانه کاملا واقعی بوده چرا که سرعت خودرو ظرف مدت 3.2 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت رسیده وسپس ظرف 9 ثانیه به 200 کیلومتر و نهایت 26 ثانیه بعد به سرعت 300 کیلومتر در ساعت می رسد.راننده این خودرو بعد 2 بار تلاش سرعت نهایی 333 کیلومتر در ساعت را برای آئودی R8 ثبت می کند.البته مشخص نیست که راننده چگونه توانسته در آمریکا به این سرعت دست یابد چرا که هیچ جاده در آمریکا مجوز این سرعت را ندارد.

برچسب ها:

آئودیآئودی R8
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/1/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط