icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو داتیس خودرو هیچ گاه به صورت لیزینگ خودرو نفروخته است

میلاد علینقی در گفتگو با پردیس خودرو:

داتیس خودرو هیچ گاه به صورت لیزینگ خودرو نفروخته است

مدیرعامل هلدینگ داتیس با بیان اینکه یکی ازبرنامه های ما واردات برندهای مطرح اروپایی و عرضه آن در کشور است، گفت: هیچ گاه به صورت لیزینگی خودرو نفروخته ایم. 

پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ 0 comments

متن کامل خبر :

پردیس خودرو- میلاد علینقی مدیر عامل هلدینگ داتیس که پیش از این با ایجاد اولین تعمیرگاه تخصصی خودروهای هیبریدی در ایران، گام های بزرگی را برای ترغیب مردم به استفاده از خودروهای پاک و هیبریدی برداشته است می گوید: استفاده از خودروهای هیبریدی در حمل و نقل عمومی به ویژه در ناوگان تاکسیرانی یکی از راهکارهای غلبه بر آلودگی هوا در کلانشهرهاست.

علینقی در گفتگو با پردیس خودرو با بیان اینکه ایجاد مرکزی تخصصی برای خدمات دهی به خودروهای هیبریدی نگاه مردم و مسئولان را به این دسته از خودروها تغییر داده گفت: از زمان ارائه خدمات در حوزه خودروهای هیبریدی توسط داتیس خودرو و تاسیس تعمیرگاه آن، اقبال عمومی برای استفاده از این خودروها افزایش یافته است.

وی در تبیین برنامه هلدینگ داتیس در آینده گفت: بر خلاف سال های اخیر که بسیاری از فعالان اقتصادی تنها به واسطه کسب سودهای کلان، به سمت مشارکت و همکاری با شرکای چینی حرکت کرده اند، داتیس خودرو اولویت کاری خود را همکاری مشترک با شرکت های بزرگ و صاحب تکنولوژی اروپایی گذاشت.

علینقی در ادامه افزود: همکاری با برند های مطرح اروپایی در دستور کار هلدینگ داتیس است که به زودی در خصوص آن اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حوزه خودرو ابتدا به دنبال واردات و سپس انتقال تکنولوژی به منظور تولید خودرو در کشور هستیم، خاطر نشان کرد: در حوزه واردات خودرو سیاست شرکت، فروش خودرو بوده و نه لیزینگ. و لذا هیچ گاه اقدام به فروش لیزینگی خودرو نکرده ایم.

انتهای خبر

 

 

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب