icon-sign ورود / ثبت نام
icon-news
اخبار خودرو فروش نقد و اقساطی سیمل و رنو داستر از سوی نگین خودرو

فروش نقد و اقساطی سیمل و رنو داستر از سوی نگین خودرو

شرکت نگین خودرو شرایط فروش نقدی و اقساطی رنو سیمبل و رنو داستر را اعلام کرد.

پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 0 comments

متن کامل خبر :

به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس بخشنامه فروش نگین خودرو، رنو داستر هم‌اکنون در دو مدل 2WD و 4WD و در دو تیپ SE و PE و با مدل 2017 با شرایط متنوع نقدی و اعتباری و پرداخت چندمرحله‌ای به فروش می‌رسد.
بر این اساس، قیمت رنو داستر 2WD در تیپ SE معادل 114 میلیون تومان است و خریداران در شرایط خرید نقدی از تخفیف 3 میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهند شد ضمن آنکه در این طرح، امکان پرداخت دومرحله‌ای قیمت خودرو نیز وجود دارد. برای این خودرو شرایط فروش اعتباری نیز در نظر گرفته‌ شده است که بر این اساس خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت 57.1 میلیون تومان، از وام 60 میلیون تومانی نگین خودرو بهره‌مند شوند که بازپرداخت آن 12 ماهه (بدون کارمزد) و 24 ماهه خواهد بود.
نگین خودرو همچنین مدل‌های دو دیفرانسیل این خودرو را نیز در دو تیپ SE و PE عرضه می‌کند که در تیپ PE، کروز کنترل و ESP نیز بر روی خودروها نصب شده است.
بر اساس اعلام این شرکت، قیمت تیپ PE معادل 114 میلیون تومان و قیمت تیپ SE معادل 124 میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی، خریداران از تخفیف 3 میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد ضمن آنکه امکان پرداخت دومرحله‌ای مبلغ خرید نقدی نیز برای خریداران فراهم شده است.
در شرایط فروش اعتباری این دو خودرو، خریداران می‌توانند با پیش‌پرداخت 57.1 میلیون تومانی (برای مدل‌های PE) و پیش‌پرداخت 72 میلیون تومانی (برای مدل‌های SE) اقدام به خرید این خودرو کنند و باقی مبلغ خودرو را طی 12 یا 24 ماه بپردازند.
بر اساس اعلام نگین خودرو، داستر در تیپ‌های مختلف و برحسب شرایط فروش، در فاصله 15 تا 30 روز به خریداران تحویل خواهد شد.

شرایط فروش رنو سیمبل و داستر مرداد ماه 96

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش رنو داستر می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه نمایید.

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
آخرین مطالب